Сьогодні: субота, 21 вересня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Троїцька РДАДіяльність РДАСоціальна сфера
Пенсійне забезпечення

ПРО ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Сьогодення неможливо уявити без досягнень науково-технічного прогресу. В свою чергу, органи Пенсійного фонду України намагаються зробити обслуговування пенсіонерів, роботодавців та громадян більш якісним, оперативним та функціональним.

З цією метою з 1 жовтня 2012 року розпочав роботу веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Його адреса: http://portal.pfu.gov.ua.

Головна відмінність новоствореного веб-порталу електронних послуг від офіційних сайтів Пенсійного фонду України та його територіальних управлінь полягає в тому, що зазначені сайти містять повну інформацію про пенсійну систему в цілому та про органи Фонду, зокрема, висвітлюють їх діяльність, структуру, законодавчу базу. Однак інформація про платників і застрахованих осіб, яка міститься в Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування, про збір і облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на сайтах відсутня. І це правильно, адже ця інформація є конфіденційною і отримати її громадянин може, лише звернувшись особисто до територіального управління Пенсійного фонду. Тепер це можна робити і в електронному режимі – через Інтернет.

Саме з цією метою, а також для того, щоб громадяни мали доступ до іншої довідкової інформації, було створено веб-портал Пенсійного фонду, який надає користувачам електронні послуги на сучасному технологічному рівні. Таке запровадження є вагомим кроком на шляху вдосконалення роботи із зверненнями громадян.

Веб-портал надає можливість отримання різнопланової інформації.

Застрахована особа (працівник), яка зареєстрована на порталі, може отримувати щомісяця на свою електронну скриньку дані з системи персоніфікованого обліку. У них вказано, які роботодавці подавали звіт за цю особу, які суми заробітної плати були нараховані, які суми внеску перераховані з цієї заробітної плати, скільки днів для стажу зараховано в результаті сплати тощо. Також вказується спеціальний стаж (за його наявності). Все це дає можливість контролювати свого роботодавця.

Страхувальники (роботодавці), які зареєстровані на порталі, можуть отримувати виписки з даними про стан розрахунків, контролювати надходження коштів, звітів щодо сум нарахованого єдиного внеску та виникнення заборгованості з його сплати.

Пенсіонери – користувачі порталу мають змогу, не виходячи з дому, отримати такі відомості з власної пенсійної справи:

 • назва Закону України, згідно з яким призначено пенсію;

 • вид пенсії;

 • сума призначеної пенсії, з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством;

 • дата закінчення виплати пенсії (для пенсій, призначених на певний строк).

Також веб-портал дає можливість:

 • подати запит для підготовки різних довідок у паперовому вигляді, що видаються Пенсійним фондом, і потім лише з’явитись для отримання готової довідки – вам буде повідомлено час і місце, куди потрібно прийти;

 • записатись на прийом до керівництва чи відповідальної особи і отримати відповідь з уточненням місця, дати та часу прийому;

 • відправити скаргу до управління, на яку обов’язково прийде відповідь, адже кожне звернення фіксується електронною системою і перебуває на контролі.

Тобто, створення веб-порталу – це ще один крок до того, щоб спростити спілкування громадян із Фондом, максимально наблизити наші послуги до людей.

Веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально та працює з дотриманням вимог до захисту інформації. Щоб сторонні особи не змогли скористатися вашими даними, інформація надходитиме у такому вигляді, що за нею буде неможливо ідентифікувати особу, її неможливо скопіювати чи роздрукувати. Це теж зроблено з метою захисту персональних даних.

Такий спосіб отримання інформації є безумовно зручнішим, ніж особистий візит до Пенсійного фонду чи телефонний дзвінок (адже по телефону вам не нададуть конфіденційну інформацію).

Всі послуги, надані веб-порталом, абсолютно безкоштовні.

Як зареєструватися на веб-порталі ПФУ

Для Вашої зручності процедура реєстрації на веб-порталі максимально спрощена.

Найбільш тривалим є етап особистого звернення до територіального органу Пенсійного фонду для оформлення заяви на реєстрацію.

Для реєстрації у якості користувача Веб-порталу ПФУ Вам необхідно виконати наступні кроки:

 • Прийти до Пенсійного фонду та оформити заяву, яку Ви можете оформити вдома, зайшовши на сайт : http://portal.pfu.gov.ua в розділ «Нормативні документи» і обравши необхідну форму заяви:

 • Для громадянина;

 • Для юридичної особи (страхувальника).

Проте, у разі необхідності, фахівці Фонду допоможуть Вам у її заповненні. З відповідною заявою Вам необхідно звернутися до Пенсійного фонду за місцем пенсійного обліку та надати документ, який засвідчує особу.

Внесені у заяву відомості перевіряються, вносяться до інформаційної системи Пенсійного фонду.

Після чого друкується розписка про одержання заяви особою або страхувальником, а також (важливо !!!) «реєстраційний код».

 

Цей код необхідний Вам для реєстрації на Веб-порталі, отже, зберігайте його в таємниці до моменту закінчення реєстрації!

Завершити реєстрацію необхідно зайшовши на Веб-портал Пенсійного фонду в мережі Інтернет (http://portal.pfu.gov.ua) та обравши пункт меню «Реєстрація на порталі».

Заповніть реєстраційну форму. Звертаємо увагу, що логін та пароль бажано вибирати такими, що не містять Ваших справжніх імен та прізвищ.

Виконання такої рекомендації підвищить рівень захисту Ваших персональних даних.

На введену Вами адресу електронної пошти прийде лист, необхідний для підтвердження реєстрації.

Після підтвердження Ви отримаєте повідомлення Веб-порталу про успішне закінчення реєстрації, після чого на Веб-порталі автоматично формується нова персональна сторінка користувача порталу. З неї і здійснюється доступ до персоніфікованих електронних послуг Пенсійного Фонду.

Надалі доступ до електронних послуг, які передбачають персоналізований доступ (одержання виписок, надсилання запитів, запис на прийом тощо), здійснюється після авторизації на Веб-порталі «Вхід».

Запрошуємо Вас стати користувачем Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gov.ua).

 

З усіма питаннями можна звертатися до УПФУ в Троїцькому районі за телефоном 2-13-28, або на електронну адресу: troick34r.lg@pfu.gov.ua

 

Завідувач сектору ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Гладкова С.Й.

Итоги работы управления Пенсионного фонда Украины в Троицком районе Луганской области за 9 месяцев 2016 года

 

План поступления собственных средств за 9 месяцев 2016 года составил 216,01 тыс. грн., фактически поступило 217,3 тыс.грн., что составляет 100,6 % плановых показателей.

Проблемным вопросом остается задолженность плательщиков перед Пенсионным Фондом. По состоянию на 1 октября 2016 года долг по страховым взносам предприятий района составил 571,3 тыс.грн, из них 364,1 тыс. грн. - недоимка, 148,3 тыс.грн. - долг по штрафным санкциям и пени. Увеличение суммы долга на 31,5 тыс. грн. произошло за счет взятия на учет в наше управление предприятия ПП «Коммунальник» с Московского района г. Харькова.

Долг экономически активных предприятий составляет 1,0 тыс.грн. или 0,2 % общего долга.

На выполнение поручения Премьер-министра от 12.02.2016 № 600/0/10-16/039 управлением разработано, утверждено и доведено 11 должникам графики погашения задолженности по обязательным платежам в Пенсионный фонд Украины на сумму 48,6 тыс. грн. 

По состоянию на 01.10.2016 доведенные графики выполнено на 11,5 %.

Управлением постоянно проводится работа по защите прав застрахованных лиц, взаимодействия и обмена информацией с органами Государственной фискальной службы Украины, органами Гоструда в Луганской области и другими органами по вопросу детенизации доходов и отношений в сфере занятости населения.

Так, по состоянию на 01.10.2016 количество субъектов хозяйствования, которые выплачивают заработную плату наемным работникам на уровне или меньше минимальной составляет 105. Направлены информационные сведения по указанным плательщикам: в органы местного самоуправления – 105, до территориальных органов Государственной инспекции по вопросам труда – 105, до органов Государственной фискальной службы – 105.

Систематически проводятся проверки целевого использования пенсионных средств Пенсионного фонда Украины, согласно требованиям „Порядка организации и проведения проверок по использованию средств Пенсионного фонда Украины на предприятиях почтовой связи”, утвержденного приказом Пенсионного фонда Украины и Государственного комитета связи Украины от 17.02.1998 года №13/35 и зареєсторваний в Министерстве юстиции Украины 16.03.1998 № 171/2611 так было проведено 22 проверок целевого использования пенсионных средств Пенсионного фонда Украины в Троицком районе Луганской области.

Проведено 6 проверок банков по своевременности и полноты зачисления пенсий и денежной помощи на текущие счета получателей и возврата их в случае невыплаты на счет управления.

Проведено 158 проверок документов для назначения пенсий, 2 из которых по достоверности льготных справок согласно Закону Украины „Об общеобязательном государственном пенсионном страховании”.
Проведена 1 проверка правильности перечисления и зачисления средств, которые подлежат перечислению Пенсионным фондом Украины в областной дом-интернат для граждан пожилого возраста и инвалидов согласно Закону Украины.

Про реалізацію завдань, визначених Стратегією модернізації та розвитку Пенсійного фонду України

14 вересня 2016 року Уряд схвалив Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду україни на період до 2020 року. Стратегіє має дві мети: покращення надання пенсійних послуг і спрощення функціональних процесів. Стратенгія визначає шляхи розвитку та модернізації системи Пенсійного фонду в сучасних умовах, а її реалізація забеспечить технологічний, організаційний, інфраструктурний і кадровий розвиток органів Фонду. Заходами насамперед визначено впровадження обслуговування громадян незалежно від місця ії реєстрації, впровадження єдиних стандартів і сучасної технології обслуговування громадян за принципом „єдиного вікна” у відповідних залах обслуговування (фронт-офісах) на рівні територіальної громади з подальшою обробкою пенсійної документації у відокремлених підрозділах (бек-офісах) та забезпечення надання консультативної допомоги громадянам щодо умов призначення (перерахунку) пенсій. Впровадження електронних пенсійних справ і систем централізованого призначення (перерахунку) та виплати пенсій на їх основі. Наші пенсіонери мають отримувати посправждньому якісні,європейскі послуги, а сама пенсійна система при цьому має бути фінасово стабільною, прозорою та відкритою.

Які переваги може дати впровадження Стратегії звичайній людині, пересічному громадянину?

Поліпшення якості обслуговування громадян. Вже зараз будь-яка людина,будь-який пенсіонер чи застрахована особа можуть звернутися до якого завгодно управління Пенсійного фонду по всій території України, тобто незалежно від місця проживання. В перспективі, вони матимуть можливість отримати пенсійні послуги не тільки на рівні районного центру, як це є зараз, а й на рівні громад,на базі агентських пунктів, зокрема банкцвських установ, поштових підприємств. Загалом планується суттєво розширити мережу точок доступу до одержання пенсійних послуг, які будуть максимально наближені до міся проживання громадян. Передбачається значно скоротити час надання таких послуг, у тому числі за рахунок сучасних інформаційних технологій. Так якщо зараз процес призначення пенсій триває до 10 днів , то незабаром він займатиме 15-20 хвилин. Запроваджується можливість отримання практично всіх послуг дистанційно,у тому числі через веб-портал Пенсійного фонду з використанням електронного цифрового підпису.

Більше того, планується запровадження модернізованих пенсійних посвідчень, які одночасно є й платіжними банківськими картками.

ІНФОРМУЄ

управління Пенсійного фонду України в Троїцькому районі Луганської області
 

Пенсійний фонд надає Вам зручну можливість здійснювати постійний контроль за такими даними, що впливають на Ваші пенсійні права.
 Веб-портал надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду. Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування Пенсійним фондом через Інтернет є той факт, що веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

 У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

 Електронні послуги, які може отримати користувач на порталі після відповідної реєстрації:

 • отримання інформації з персоніфікованого обліку (для працюючих громадян)

 • отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів)

 • формування запитів на попередню підготовку документів

 • можливість подачі скарг

 • запис на прийом до фахівців Фонду

• отримання інформації про стан розрахунків платників з ПФУ (для юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців).


Що таке Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України та як ним користуватися

 

Звернувшись до послуг, які надаватимуться через веб-портал, користувачі зможуть отримати інформацію щодо умов, порядку призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, також можна буде ознайомитись із формами заяв, необхідних для призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, отримання допомоги на поховання та заповнити їх, користуючись наданими інструкціями.

Підприємці та особи, які забезпечують себе роботою самостійно, зможуть отримати таку інформацію як взяття їх на облік в органах Пенсійного фонду України, ознайомитись з умовами нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування, з умовами та порядком складання і подання звітності, а також отримати форми бланків, заяв, інших документів, необхідних для взяття на облік тощо.


Як зареєструватися на веб-порталі ПФУ

Для Вашої зручності процедура реєстрації на веб-порталі максимально спрощена.

Найбільш тривалим є етап особистого звернення до територіального органу Пенсійного фонду для оформлення заяви на реєстрацію.

Для реєстрації у якості користувача Веб-порталу ПФУ Вам необхідно виконати наступні кроки:

1. З'ясувати, до якого територіального органу Пенсійного фонду України Вам необхідно звернутись для оформлення заяви.

2. Прийти до Пенсійного фонду та оформити заяву, яку Ви можете оформити вдома, зайшовши на сайт : http://portal.pfu.gov.ua в розділ «Нормативні документи» і обравши необхідну форму заяви:
 Для громадянина; 
 Для юридичної особи (страхувальника).

Проте, у разі необхідності, фахівці Фонду допоможуть Вам у її заповненні. З відповідною заявою Вам необхідно звернутися в територіальний підрозділ Пенсійного фонду за місцем пенсійного обліку та надати документ, який засвідчує особу.

Внесені у заяву відомості перевіряються, вносяться до інформаційної системи Пенсійного фонду.

Після чого друкується розписка про одержання заяви особою або страхувальником, а також (важливо !!!) «реєстраційний код».

Цей код необхідний Вам для реєстрації на Веб-порталі, отже, зберігайте його в таємниці до моменту закінчення реєстрації!

Завершити реєстрацію необхідно зайшовши на Веб-портал Пенсійного фонду в мережі Інтернет (http://portal.pfu.gov.ua/) та обравши пункт меню «Реєстрація на порталі».

 

 

 

Про зміну порядку проведення пенсійних виплат внутрішньо переміщеним особам

 

Управління Пенсійного фонду України в Троїцькому районі інформує про зміну порядку проведення пенсійних виплат внутрішньо переміщеним особам. Так, починаючи з 1 липня ц. р. виплати пенсій, що призначені внутрішньо переміщеним особам, здійснюються виключно через рахунки та мережу установ «Державний ощадний банк України».

Для отримання пенсійних виплат у липні місяці ц. р. і в подальшому внутрішньо переміщені особи, які на даний час отримують кошти через пошту та інші банки, мають звернутись до відділення «Ощадбанку» з метою відкриття рахунку. Після цього, подати заяву до органу Пенсійного фонду України про виплату пенсій на цей рахунок.

«Ощадбанком» здійснюється виготовлення платіжних карток внутрішньо переміщеним особам, які одночасно є пенсійним посвідченням. Заява про видачу такого посвідчення подається до Пенсійного фонду разом з необхідними документами.

Такий порядок отримання коштів внутрішньо переміщеним особам визначений Постановою Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 року № 637 та постановою Правління Пенсійного фонду України № 7-1 від 8 квітня 2016 року.  

 


                                       

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

 

 УПРАВЛІННЯ  ПЕНСІЙНОГО  ФОНДУ  УКРАЇНИ

В ТРОЇЦЬКОМУ РАЙОНІ  ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Н А К А З

 

9 вересня 2015 року                              смт. Троїцьке                           №  41

 

 

Про  організацію виконання

норм Закону України  « Про доступ

до публічної інформації»

 

 

          З метою виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.2011 № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», постанов Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади», від 21.11.2011 № 1277 «Питання системи обліку публічної інформації» та наказу Пенсійного фонду України від 14.02.2012 № 28 та та наказу головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області „Про організацію виконання норм Закону України „Про доступ до публічної інформації” від 19.08.2015 № 61 та  у зв’язку зі змінами структури та штатного розпису  управління  

 

НАКАЗУЮ:

 

            1. Визначити   відділ обслуговування громадян  (Яценко Н.І.) відповідальним за організацію у встановленому порядку доступу до публічної інформації, розгляд, систематизацію, контроль за своєчасним наданням відповідей на запити на інформацію, що надходить до  управління.

            2. Визначити місцем для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію, їх копіями приміщення відділу обслуговування громадян,каб.№9

            3. Затвердити Перелік видів публічної інформації, розпорядником якої є управління Пенсійного фонду України в Троїцькому районі Луганської області та структурних підрозділів, відповідальних за її надання (додаток 1).      

            4. Затвердити склад відповідальних осіб в структурних підрозділах  управління за надання інформації для публічного доступу (додаток 2).                

            5 Заступникам начальника управління Пенсійного фонду України в Троїцькому районі :

- визначити перелік видів публічної інформації, розпорядниками якої є  управління;

- визначити осіб, відповідальних за надання інформації для публічного доступу;

                                                                   

- забезпечити систематичне та оперативне оприлюднення публічної інформації про діяльність органів Пенсійного фонду України в Троїцькому районі Луганської області;

- внести відповідні зміни та доповнення до положень про структурні підрозділи та посадові інструкції працівників.

           6. Визначити такими, що втратили чинність накази  управління від 23 травня 2011 року № 55 «Про  організацію виконання норм Закону України  « Про доступ до публічної інформації»  та від 11 лютого  2014 року № 21 «Про облік публічної інформації».                                      

 

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Начальник  управління                                               С.М.Круподеря           

                     

 

 

  Додаток 1         

                                          ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                              Наказ управління

                                                                                              Пенсійного фонду України в

Троїцькому районі Луганськї            області

9 вересня 2015 року   № 41

 

 

ПЕРЕЛІК

видів публічної інформації, розпорядником якої є управління Пенсійного фонду України в Троїцькому районі  Луганської області, та структурних підрозділів, відповідальних за її надання

 

Інформація для публічного доступу

Назва структурного підрозділу, відповідального за ведення відповідних розділів в системі обліку інформації

1.Інформація про  управління пенсійного фонду України в Троїцькому районі Луганської області:

- нормативно-правові засади діяльності;

- функції, повноваження, основні     завдання, напрями діяльності;

- місце знаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса офіційного веб – сайту та електронної пошти

 

 

 

Вауліна З.М.

Сінченко В.О.

Кривошеєва А.о

 

2. Інформація про структуру  управління

Кривошеєва А.О

 

З. Інформація про правила внутрішнього трудового розпорядку

Кривошеєва А.О.

 

4. Інформація про доступ до публічної інформації:

- інформація про розташування місць, де надаються необхідні запитувачам форми і бланки запитів на інформацію;

- інформація про порядок складання, подання запиту на інформацію, оскарження рішень  управління, його дій чи бездіяльності;

- звіти, в тому числі, щодо задоволення запитів на інформацію;

- перелік відомостей, що становлять службову інформацію  

 

Кривошеєва А.О.

 

 

Тішакова З.О.

5. Розклад роботи та графік особистого прийому громадян керівництвом та керівниками структурних підрозділів  управління

 

Кривошеєва А.О

 

6.  Інформація про перелік та умови отримання послуг, що надаються  управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення

Яценко Н.І

 

7. Інформація про нарахування та сплату внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування:

- роз яснення законодавства у відповідній сфері;

- загальна сума заборгованості зі сплати внесків до Пенсійного фонду України (в тому числі недоїмка зі сплати страхових  внесків, фінансові санкції та пеня, заборгованість з відшкодування пенсій, призначених на пільгових умовах) на кінець звітного періоду;

- надання консультацій щодо заповнення платниками звітності до органів ДФС;

- перелік найбільших боржників зі сплати внесків на  загальнообов’язкове державне пенсійне страхування;

- умови добровільної участі у пенсійному страхуванні;

- умови здійснення доплати до мінімального страхового внеску;

- оприлюднення даних по виконанню заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення

Відділ платежів до пенсійної системи

Кіянов П.О.

8. Інформація з питань планово-фінансової діяльності  управління:

- загальні показники бюджету  управління;

- бюджет  управління на відповідний рік;

- перелік уповноважених банків, через які може здійснюватися виплата пенсій відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.99 № 1596 “Про заходи щодо виконання статті 3 Указу Президента України від 04.07.1998 № 734”;

- річний звіт про виконання бюджету  управління;

- виконання загальних показників бюджету  управління;

-   інформація про стан фінансування пенсійних виплат та забезпеченість потреби в коштах на здійснення виплати пенсій та грошової допомоги;

- форми державних статистичних спостережень;

- загальні дані про чисельність пенсіонерів і середні розміри їх пенсій по категоріях;

- звіт про надання цільової грошової допомоги непрацездатним громадянам з мінімальними доходами, № 3-ПФ;

- звіт про розподіл пенсіонерів за розмірами призначених місячних пенсій, № 5-ПФ;

 - звіт про чисельність пенсіонерів і суми призначених пенсій, № 6-ПФ;

- звіт про чисельність ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань, форма 1-ветерани

 

Гамага Л.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сліпець Л.І

Мєняйлова В.М.

 

9. Інструкція та методична інформація з питань ведення Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування

 

Сектор ведення електронних реєстрів та  підтримки інформаційно-аналітичних систем

 

10. Інформація про здійснення державних закупівель:

- оголошення про проведення процедури закупівлі (оголошення про проведення відкритих торгів, оголошення про проведення процедури двоступеневих торгів, оголошення про проведення попередньої кваліфікації, запит цінових пропозицій, інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника);

- обгрунтування застосування процедури закупівлі в одного учасника;

- документація конкурсних торгів або кваліфікаційна документація;

- зміни до документації конкурсних торгів або кваліфікаційної документації та роз’яснення до неї (у разі наявності);

- протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів, цінових пропозицій, кваліфікаційних пропозицій;

- інформацію про відхилення пропозицій конкурсних торгів, цінових пропозицій, кваліфікаційних пропозицій та підстави такого відхилення у вигляді протоколу;

- повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів або цінової пропозиції (пропозиції за результатами застосування процедури закупівлі в одног учасника);

- оголошення про результати процедури закупівлі (оголошення про результати проведення торгів, повідомлення про результати проведення попередньої кваліфікації, інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій, інформація про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника);

- повідомлення про відміну торгів чи  визнання їх такими, що не відбулися, повідомлення про відміну процедури закупівлі в одного учасника (у разі наявності);

- звіт про результати проведення процедури закупівлі

 

Комітет з конкурсних торгів  управління

 

11. Інформація з питань кадрової роботи:

- інформація про вакансії та порядок проведення іспиту на заміщення вакантних посад державних службовців в органах Пенсійного фонду України, затверджений наказом Пенсійного фонду України від 30.08.2011 № 123

Кривошеєва А.О

                                                                                     

 

                                                                                                          Додаток 2

ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                              Наказ управління

                                                                                              Пенсійного фонду України в

Троїцькому районі Луганської області

                                                                          9 вересня 2015 року   №  41 

 

СКЛАД 

відповідальних осіб за наповнення сайту в структурних підрозділах  управління по наданню інформації для публічного доступу

 

 

 

 

Відділ обслуговування громадян                     Яценко Н.І.

 

Відділ з призначення,перерахунку                  Сліпець Л.І.                                                                                         

та виплати пенсій                                               Мєняйлова В.М.

 

 

Відділ платежів                                                   Кіянов П.О.

 

Бюджетно-фінансовий відділ                            Гамага Л.В

 

 

Сектор ведення електронних реєстрів             Гладкова С.Й.

та підтримки-аналітичних систем                  Сидоренко В.І.

 

 

 

Комітет з конкурсних торгів                           головний спеціаліст-юрисконсульт

управління                                                          Тішакова     З.О.  

                                                                             секретар комітету з конкурсних торгів      

                                                                            

Головний спеціаліст по роботі

з персоналом                                                     Кривошеєва А.О.                                                                            

 

Головний спеціаліст-юрисконсульт                Тішакова З.О.

 


 

Легалізація заробітної плати та веб-портал, як засіб контролю за соціальними внесками

 

          Ведення обліку осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню, виявлення фактів, що негативно впливають на гарантії пенсійного та соціального забезпечення застрахованих осіб – одне із завдань Пенсійного фонду України.

         “Тіньова”, або “сіра”, заробітна плата, яка криється за офіційними трудовими відносинами і виплачується на рівні або нижче мінімальної, не може забезпечити великих за розміром пенсій або інших страхових виплат, навіть якщо вони сплачувалися упродовж всієї трудової діяльності десятки років. Тому легалізація зарплати і відповідальність страхувальника за своїх найманих працівників, а водночас і нетерпимість до нелегальної зарплати і зайнятості з боку громадян, які наймаються на роботу, - усе це є запорукою достойних пенсій та соціального спокою.

          З метою легалізації заробітних плат, Пенсійним фондом України постійно здійснюється моніторинг та аналіз відомостей Реєстру застрахованих осіб. 

          Найкращим способом контролю за своїми відрахуваннями із заробітної плати, за розміром своїх соціальних внесків є реєстрація на веб-порталі ПФУ, яка дає можливість людині стежити за сплатою страхових внесків на її користь до фондів соціального страхування і, за необхідності, тиснути на роботодавця. Електронний портал постійно удосконалюється, щоб навіть не дуже досвідчений користувач міг легко розібратися в цьому ресурсі.

          Для реєстрації на веб-порталі необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України в Троїцькому районі Луганської області за адресою смт.Троїцьке проспект Перемоги буд.77, узявши із собою паспорт та ідентифікаційний код. Оформивши відповідну заяву, ви отримуєте реєстраційний код (код заяви), який необхідно використати лише один раз під час самостійної реєстрації на порталі. Щоб мати доступ до електронних послуг, потрібно зайти на сторінку http://portal.pfu.gov.ua, натиснути «Вхід до системи» та ввести свій логін і пароль, який вводився під час першої реєстрації. Крім отримання виписки із системи персоніфікованого обліку за формою ОК-5, зареєстрований користувач має можливість надіслати запит, скаргу, записатися на прийом, отримати консультацію фахівців.

          З 1 січня 2016 року розпочато впровадження нової системи обслуговування громадян, одним із принципів якої є безкоштовне виготовлення електронного цифрового підпису в управліннях Пенсійного фонду для застрахованих осіб та пенсіонерів. За допомогою електронного цифрового підпису можна буде через «Особистий кабінет» на веб-порталі роздрукувати виписку про свої доходи й навіть подати її в банк для підтвердження платоспроможності, а також отримати доступ до своєї електронної пенсійної справи.

 

          

Зміни у пенсійному законодавстві з 01.01.2016 року

 Законом України від 24.12.2015 року №909 внесено зміни до Податкового кодексу України, відповідно до яких продовжено справляння податку на доходи фізичних осіб та військового збору з пенсій. Для пенсій, розмір яких перевищує 4134,00 грн., у 2016 році встановлена єдина ставка податку на доходи фізичних осіб – 15 % та військового збору – 1,5 % від суми такого перевищення.

 

Законом України від 24.12.2015 року №911 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»  внесено зміни:

до п. е) ст. 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення», відповідно до яких встановлено пенсійний вік особам, які звертаються за призначенням пенсій за вислугу років. Починаючи з січня 2016 року на пенсію виходитимуть після досягнення встановленого пенсійного віку залежно від дати народження особи. При цьому і чоловікам і жінкам встановлено єдиний вік виходу на пенсію – 55 років. Однак пенсійний вік збільшуватиметься поступово – від 50 до 55 років. Зокрема, особи з датою народження по 30.06.1966 року виходитимуть на пенсію за вислугу років при досягненні 50 – річного віку. Ті, хто народився в період з 01.07.1966 року по 31.12.1966 року, матимуть право на таку пенсію в 50 років 6 місяців, а з 01.01.1967 року по 30.06.1967 року – при досягненні 51 – річного віку і так далі. Особи, народжені після 01.01.1971 року, виходитимуть на пенсію в 55 років.

Пенсії за вислугу років призначатимуться при досягненні вказаного вище пенсійного віку та за наявності спеціального стажу, який було підвищено з 1 квітня 2015 року відповідно до Закону України  від 02.03.2015 року №213 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення».   При цьому, на 5 років поетапно протягом 10 років,на 6 місяців за рік,змінилася тривалість спеціального стажу роботи, необхідного для призначення пенсії за вислугу років: від 25 років – до 30 років. Право на пенсію у період з 1 квітня 2015 року по 31 березня 2016 року матимуть особи, в яких буде необхідний вік та спеціальний стажне менше 25 років 6 місяців, у період з 1 квітня 2016 року по 31 березня 2017 року - не менше 26 років, і так далі.

Водночас збережено право виходу на пенсію за вислугу років незалежно від віку особам, які в період до 1 січня 2016 року вже мали вислугу років на відповідних посадах не менше як: на 1 квітня 2015 року – 25 років, на 31 грудня 2016 року – 25 років 6 місяців.

Також внесено зміни дост. 47 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», якими визначено:

- максимальний розмір пенсії з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2016 року не може перевищувати 10 740 грн.;

- у 2016 році продовжено особливий порядок виплати пенсій працюючим пенсіонерам: тим, які працюють на посадах та на умовах, передбачених законами України "Про державну службу", "Про прокуратуру", "Про судоустрій і статус суддів"(крім інвалідів I та II груп, інвалідів війни III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія п. 1ст.  10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"), пенсії не виплачуються.Ветеранам військової служби, яким призначено пенсію відповідно до зазначених законів, виплата пенсії здійснюється в повному обсязі. Тим пенсіонерам, які працюють на інших посадах – пенсія виплачується в  розмірі 85 відсотків призначеного розміру, але не менше 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, що в сумі складає 1611 грн.. Зазначена норма не застосовується до інвалідів I та II груп, інвалідів війни III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія п. 1 ст. 10Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"

Після звільнення з роботи виплата пенсії відповідно до цього Закону поновлюється.

 

Відповідно до Закону України від 08.07.2011№ 3668 "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" набули чинності зміни, щодо яких з 1 січня 2016 року  довідка про заробітну плату за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд до 1 липня 2000 року при обчисленні пенсії не подається. Зазначена заробітна плата враховується лише в випадку, якщо страховий стаж починаючи з 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців.

 

Пенсійний фонд інформує :

 

З 1 січня 2016 року в управліннях Пенсійного фонду України чотирьох областей, запроваджена нова система призначення та перерахунку пенсій на базі централізованих інформаційних технологій. Така система дасть змогу не лише відмовитися від величезного паперового документообігу, а й спростити процедури прийому та обслуговування громадян, істотно скоротити час їхнього спілкування з фахівцями Фонду.

Пенсіонер самостійно зможе обирати за бажанням управління Пенсійного фонду України, до якого звертатися за призначенням пенсії. При цьому, рішення про призначення пенсії буде прийматись тим управлінням, на території обслуговування якого пенсіонер проживає (зареєстрований).

Запроваджується автоматичне формування заяви про призначення пенсії та електронної пенсійної справи. Уся інформація про особу відразу потраплятиме в електронну пенсійну справу, яку формуватимуть під час першого звернення громадянина в Пенсійний фонд та оброблятимуть за допомогою централізованої системи призначення та виплати пенсій. Документи, необхідні для призначення пенсії, які надаватиме особа, будуть скануватися та потрапляти до електронної пенсійної справи за допомогою нового програмного забезпечення. Відпаде необхідність у виготовленні копій документів. Водночас система буде єдиною для всіх управлінь Фонду, захищеною за сучасними стандартами, що унеможливить втрату персональних даних і витік інформації.

За допомогою нового технічного комплексу автоматично буде визначатись вид пенсії на який особа має право та розраховуватись найбільш вигідний варіант призначення пенсії. 

Буде запроваджено можливість особам, які працюють, за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України стежити за відрахуваннями, які здійснюють роботодавці на їх користь у фонди соціального страхування, а пенсіонерам - переглядати свої пенсійні справи. Тому сьогодні проводиться активна робота над удосконаленням веб – порталу Пенсійного фонду України, що дасть змогу користувачам безперешкодно користуватись даними послугами.   

 

 

Результати впровадження антикорупційних заходів в управлінні Пенсійного

фонду України у Троїцькому районі Луганської області

На виконання Програми Пенсійного фонду України щодо впровадження антикорупційних заходів на 2015 рік, затвердженої наказом Пенсійного фонду України від 14.04.2015 року №63, в управлінні розроблений план по виконанню зазначеної програми який затверджено наказом управління 30.04.2015 № 16 та власне відбувається його реалізація.

Управління бере активну участь у реалізації  Програми Пенсійного фонду України щодо впровадження антикорупційних заходів за основними її напрямками.

 

Організаційно-управлінські заходи

З метою  конкретизації завдань та функцій підрозділів та працівників управління, а також розподілу службових повноважень, що забезпечуватимуть взаємний контроль за прийняттям рішень,  в червні місяці  2015 року забезпечено перегляд положень про структурні підрозділи та посадових інструкцій. Здійснено перегляд механізмів контрольно-аналітичної роботи з метою спрямування її на визначення повноти та своєчасності реалізації повноважень.

 

Заходи у сфері публічних фінансів

Для запобігання корупції в сфері державних закупівель здійснюється оприлюднення інформації про закупівлі  на відповідних веб-ресурсах в мережі Інтернет. Зокрема, з інформацією про закупівлі, що здійснюються управлінням за процедурами передбаченими Законом України «Про здійснення державних закупівель» можна ознайомитися на веб-порталі уповноваженого органу з питань державних закупівель (www.tender.me.gov.ua).

З інформацією про заплановані на 2015 рік закупівлі, що здійснюються без застосування процедур закупівель можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Пенсійного фонду України (www.pfu.gov.ua). 

 

        

Удосконалення нормативно-правової бази

         З метою виявлення прогалин та недоліків, що можуть сприяти втягненню працівників в корупційну та злочинну діяльність, здійснюється перегляд наказів та інших локальних правових актів управління на предмет виявлення корупційних ризиків. Зокрема, з початку року лише з основної діяльності   проведено правову експертизу 79 наказів.

         З метою урегулювання механізмів контролю за прийняттям рішень про пенсійне забезпечення керівного складу управління та членів їх сімей, всі новопризначені пенсійні справи зазначених осіб в порядку контролю будуть направлятися до головного управління Пенсійного фонду України у Луганській області.

         Забезпечено вжиття заходів щодо запобігання та врегулювання потенційного та реального конфлікту інтересів при призначенні (перерахунку) пенсій працівникам управління, їх родичам та близьким особам. Зокрема, працівникам управління роз’яснено порядок дій у випадку виникнення потенційного конфлікту інтересів та недопущення виникнення реального конфлікту інтересів.

В серпні місяці 2015 року працівників управління ознайомлено під розписку  із усіма обмеженнями, які зазначені в Законі України «Про запобігання корупції». Відповідні попередження, повідомлення та зобов’язання внесено до особових  справ працівників управління.

 

         Удосконалення роботи з персоналом

            В управлінні запроваджено на постійній основі систему правової освіти працівників, у тому числі в сфері антикорупційного законодавства. З початку року проведено 26 семінарів, в тому числі  4 семінари з питань антикорупційного законодавства. В період 2015 року в управлінні проведено три виробничі наради  на яких розглядалися питання дотримання антикорупційного законодавства.

У вересні місяці 2015 року відбулася перевірка знань працівників управління вимог антикорупційного законодавства. Зазначену перевірку буде проведено у вигляді заліку.

                  

        

         Формування світогляду неприйняття корупції, залучення громадськості до реалізації антикорупційних заходів

Одним з найбільш істотних чинників у подоланні корупції є ставлення населення до цієї проблеми, тому залучення громадськості до реалізації антикорупційних заходів має дуже важливе значення  у подоланні корупції та недопущені її проявів.

Одним із таких заходів є забезпечення доступу  громадськості до публічної інформації.

Зокрема наказом від 09.09.2015 року №41 затверджено перелік видів публічної інформації, розпорядником якої є управління Пенсійного фонду України у Троїцькому районі Луганської області та визначено відповідальних працівників за її надання.

На даний час доступ громадськості для ознайомлення з публічною інформацією забезпечується  шляхом:

- розміщення публічної інформації на інформаційних стендах у приміщенні управління;

- надання публічної інформації за запитами на інформацію.

З початку року на офіційному сайті Троїцької районної дкержавної адміністрації оприлюднено  8 інформацій.

Разом з тим антикорупційний потенціал заходів із залучення населення до виявлення та повідомлення про факти корупції є високим та вимагає впровадження таких методів комунікації з громадськістю як опитування та анкетування, залучення громадськості в обговорені підсумків роботи управління, оцінки виконання покладених функцій. Оприлюднення звіту про виконані заходи щодо запобігання та протидії корупції  та про осіб, притягнених за корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення,   поряд із іншими засобами комунікації із суспільством, спрямований на формування психологічної установки у населення щодо несприйняття корупції як способу розв’язання проблеми.

Зазначена інформація, є проміжним звітом про виконання Програми Пенсійного фонду України щодо впровадження антикорупційних заходів за 2015 рік.

Управління повідомляє, що протягом 2015 року випадків вчинення працівниками управління корупційних  або пов’язаних з корупцією правопорушень  не виявлено. Підстав для проведення службових розслідувань  та  притягнення працівників управління до відповідальності за скоєння зазначених правопорушень не було. Фінансові правопорушення не вчинялися, передумов для їх вчинення не виявлено.

 

 

Управління Пенсійного фонду України у Троїцькому районі Луганської області інформує

«Комплексна реформа системи пенсійного забезпечення в Україні»

 

        Відповідно до зареєстрованих у парламенті законопроектів, система пенсійного забезпечення має працювати за новою моделлю. Основою пенсійної системи стануть нарахування виплат за єдиним законом, запровадження накопичувальної системи, професійної пенсійної системи для окремих категорій професій та розвиток недержавного пенсійного страхування.

        Розбудова багаторівневої й багатокомпонентної системи дасть змогу не лише підняти рівень пенсійного забезпечення, а також  звільнити Пенсійний фонд від невластивих йому виплат, таких, як підтягування суми пенсії до законодавчо визначеного прожиткового мінімуму та відшкодування пенсій пільговим категоріям громадян.

        Із 1 червня 2015 року пенсію державним службовцям, а також суддям, прокурорам, народним депутатам вже призначають на загальних умовах. Спеціальні пенсії, призначені до цього часу, виплачуватимуть у розмірах, визначених законодавством , яке діяло до цієї дати. Відповідно до нових законопроектів передбачається, що за сплату державними службовцями підвищеної ставки внеску, на 1 січня 2016 року фіксується стаж державної служби та виплачується компенсація у розмірі 10, 15 та 20 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

         Накопичувальна пенсійна програма передбачає формування індивідуальних накопичень громадян та залучення інвестиційного ресурсу на розбудову національної економіки, розвиток фондового ринку. Накопичувальний рівень запрацює з 1 січня 2017 року. Особи до 35 років будуть його обов’язковими учасниками, 36-55-річного віку – добровільними. Розмір накопичувального внеску спочатку становитиме 2% від заробітної плати, а потім упродовж  п’яти років зростатиме до 7%. У міру збільшення розміру внеску для застрахованих осіб, починаючи з 2018 року, відповідно зменшуватиметься розмір єдиного внеску для роботодавця. Якщо людина сплачувала внески в накопичувальний фонд та не дожила до пенсійного віку, її персональну суму може бути передано в спадок. Важливо, що держава гарантує контроль та безпеку збереження коштів накопичувальної системи.

          Крім того, за рахунок коштів накопичувальної системи пенсійного страхування будуть здійснюватись професійні пенсійні виплати, незалежно від віку за наявності необхідної вислуги років. Планується з 1 січня 2016 року запровадити накопичувальну професійну пенсійну програму за п’ятьма категоріями, залежно від умов виконуваної роботи, за професією або займаною посадою. Учасниками першої-четвертої категорій цієї програми будуть особи, яким на момент запровадження виповниться не більше 35 років. Учасниками п’ятої категорії професійної програми будуть державні службовці та прирівняні до них особи.

 

 

Додаток 1

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ управління

Пенсійного фонду України в Троїцькому районі Луганської області

від 28.09.2015 р. № 48

 

ГРАФІК

ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

 

НАЧАЛЬНИКОМ УПРАВЛІННЯ, ПЕРШИМ ЗАСТУПНИКОМ НАЧАЛЬНИКА УПРАВЛІННЯ ТА ЗАСТУПНИКОМ НАЧАЛЬНИКА

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

В ТРОЇЦЬКОМУ РАЙОНІ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Дні тижня

Прізвище, ім'я по батькові керівника, який веде прийом

Посада керівника, який веде прийом

Час прийому заявників

 

ВІВТОРОК

 

Круподеря

Світлана Миколаївна

Начальник управління

з 9-00 до 12-00

з 13-00 до 17-00

 

СЕРЕДА

 

Вауліна

Зінаїда Миколаївна

Перший заступник начальника управління

з 9-00 до 12-00

з 13-00 до 17-00

 

ПОНЕДІЛОК

 

Сінченко

Віра Олексіївна

Заступник начальника управління

з 9-00 до 12-00

з 13-00 до 17-00

 

 

 

 

 

ЖІНКИ, ЯКИМ ПРИСВОЄНЕ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ УКРАЇНИ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ», ІНВАЛІДИ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ, ГЕРОЇ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПРАЦІ, ГЕРОЇ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ, ГЕРОЇ УКРАЇНИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ПЕРШОЧЕРГОВО

 

 

Додаток 2

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ управління

Пенсійного фонду України в Троїцькому районі Луганської області

від 28.09.2015 р. № 48

 

ГРАФІК

ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

 

КЕРІВНИКАМИ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

В ТРОЇЦЬКОМУ РАЙОНІ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Дні тижня

Прізвище, ім'я по батькові керівника, який веде прийом

Посада керівника, який веде прийом

Час прийому заявників

ПОНЕДІЛОК

Кіянов Павло Олександрович

Начальник відділу платежів до пенсійної системи

з 9-00 до 12-00

з 13-00 до 17-00

ВІВТОРОК

Мєняйлова

Віра Михайлівна

Заступник начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій

з 9-00 до 12-00

з 13-00 до 17-00

СЕРЕДА

Яценко

Неля Іванівна

Начальник відділу обслуговування громадян

з 9-00 до 12-00

з 13-00 до 17-00

ЧЕТВЕР

Тішакова

Зульфія Омарівна

Головний спеціаліст – юрисконсульт

з 9-00 до 12-00

з 13-00 до 17-00

П’ЯТНИЦЯ

Гамага

Людмила Володимирівна

Начальник бюджетно – фінансового відділу – головний бухгалтер

з 9-00 до 12-00

з 13-00 до 16-00

П’ЯТНИЦЯ

Сліпець

Людмила Іванівна

Начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій

з 9-00 до 12-00

з 13-00 до 16-00

СУБОТА

Відповідно до графіку чергування

 

з 9-00 до 14-00

 

ІНВАЛІДИ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ

ПРИЙМАЮТЬСЯ ПЕРШОЧЕРГОВО

Додаток 3

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ управління

Пенсійного фонду України

в Троїцькому районі Луганської області

від 28.09.2015 № 48

 

Порядок

організації та проведення особистого прийому громадян

в управлінні Пенсійного фонду України в Троїцькому районі

Луганської області

 

 1. Цей Порядок визначає основні вимоги до організації та проведення особистого прийому громадян в управлінні Пенсійного фонду України в Троїцькому районі Луганської області.

 2. Особистий прийом громадян в управлінні Пенсійного фонду України проводиться начальником управління, першим заступником начальника управління, заступником начальника управління, начальниками структурних підрозділів і спеціалістами згідно із затвердженим графіком прийому громадян з питань, які належать до компетенції Пенсійного фонду України.

Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати – героїня», проводиться першочергово.

3. Прийом громадян в громадській приймальні проводиться щодня, крім вихідних і святкових днів, з 8.00 до 12.00 та з 12.45 до 17.00, у п’ятницю – до 15.45, у передсвяткові дні – відповідно до ст. 53 КЗпП України у приміщенні управління управління Пенсійного фонду України в Луганській області (смт. Троїцьке, пр. Перемоги, 77, ІІ-й поверх, громадська приймальня);

Прийом громадян проводиться у приймальні управління Пенсійного фонду України. Вхід громадян до приймальні управління Пенсійного фонду України вільний і не потребує оформлення перепустки та пред’явлення документів, що посвідчують особу.

Головний спеціаліст з діловодства здійснює запис громадян у журналі на особистий прийом до начальника управління та заступників начальника управління Пенсійного фонду України в Троїцькому районі Луганської області згідно з графіком прийому, що затверджується начальником управління, та оформлює картку особистого прийому.

4. Інформація про порядок і графік особистого прийому громадян керівництвом і спеціалістами управління розміщена на інформаційних стендах, публікується у ЗМІ, розміщується на веб – сайті Троїцької райдержадміністрації.

 1. Повторний прийом громадян з питання, яке вже розглядалося керівництвом управління, проводиться у разі, якщо питання, порушене в першому аргемунтованому зверненні, не було розв’язано по суті. У разі повторного звернення громадянина вивчаються архівні матеріали з порушеного питання, з'ясовуються причини, що його викликали, надаються необхідні роз’яснення.

 2. Картка особистого прийому до керівництва управління (прізвище, ім’я, по-батькові, зміст порушеного питання) подається відповідно начальнику управління або його заступникам.

 3. Під час проведення особистого прийому громадян можуть бути присутні їх представники, повноваження яких оформлені в установленому порядку, та особи, які перебувають у родинних відносинах з цими громадянами. Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому громадян не допускається.

 4. У разі, якщо порушене громадянином питання вирішити на особистому прийомі неможливо через складність і необхідність додаткового вивчення, до розгляду береться письмова заява.

Подана громадянином на особистому прийомі письмова заява розглядається у порядку, установленому законодавством. Про результати розгляду заяви громадянину повідомляється письмово або усно (на його бажання).

 1. Звернення громадян, які отримані на особистому прийомі, реєструється відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.97 № 348 ( зі змінами).

 2. Головний спеціаліст з діловодства управління здійснює систематичний аналіз та узагальнення звернень громадян на особистому прийомі, щокварталу інформує про проведену роботу керівництво управління Пенсійного фонду України в Троїцькому районі Луганської області.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ головного управління

Пенсійного фонду України

вЛуганській області

04.12.2015 р. № 122

ГРАФІК

особистого прийому громадян керівництвом головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області

Дні тижня

Прізвище, ім'я по батькові керівника, який веде прийом

Посада керівника, який веде прийом

Час прийому заявників

 

Понеділок

Яценко

Ольга Анатоліївна

Начальник управління пенсійного забезпечення

9.00 – 12.00

 

Саєнко

Тетяна Святославівна

Начальник управління інформаційно-аналітичних систем та електронних реєстрів

 

12.45 – 17.00

 

Вівторок

 

Нікітіна

Тетяна Анатоліївна

Заступник начальника головного управління

9.00 – 12.00

Вещунова

Валентина Михайлівна

Начальник управління платежів до пенсійної системи та захисту прав застрахованих осіб

 

 

12.45 – 17.00

 

 

 

 

Середа

Шарунова

Ольга Веніамінівна

Начальник головного управління

9.00 – 12.00

 

 

12.45 – 17.00

Сіроштан

Наталія Євгенівна

Начальник управління адміністративно-господарського забезпечення

 

 

 

 

Четвер

Баранов

Павло Валентинович

Перший заступник

начальника головного управління

 

9.00 – 12.00

Селівьорстова

Юлія Анатоліївна

Завідувач сектору представництва інтересів Фонду в судах та інших органах юридичного відділу

 

12.45 – 17.00

 

П”ятниця

Приймак

Евеліна Дишивна

Заступник

начальника головного управління

 

9.00 – 12.00

 

 

12.45 – 16.00

Карасьова

Олена Юріївна

Начальник управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян

Субота

Відповідно до

графіку чергування

 

10.00 – 13.00


 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Пенсійного фонду України 27.08.2015 р. № 142

ГРАФІК

особистого прийому громадян керівництвом Пенсійного фонду України та керівниками структурних підрозділів центрального апарату

Дні тижня

Прізвище, ім'я по батькові керівника, який веде прийом

Посада керівника, який веде прийом

Час прийому заявників

 

Понеділок

Зарудний

Олексій Борисович

Голова правління

11.00 – 13.00

 

Усачова

Тетяна Миколаївна

Директор департаменту персоналу та адміні-стративного забезпечення

 

10.00 – 17.00

 

Вівторок

 

Машкін

Владислав Геннадійович

Заступник Голови правління

10.00 – 13.00

Плаксій

Марія Василівна

Начальник управління між-народного співробітництва департаменту пенсійного забезпечення

 

 

10.00 – 17.00

 

 

 

 

Середа

Ковпашко

Ірина Василівна

Директор департаменту пенсійного забезпечення

 

 

10.00 – 17.00

Шуляк

Алла Павлівна

Начальник управління внутрішнього аудиту

Дзядевич

Лариса Вікторівна

Директор бюджетно-фінансового департаменту

 

 

 

 

Четвер

Шамбір

Микола Іванович

Перший заступник

Голови правління

10.00 – 13.00

Рябцева

Тетяна Борисівна

Начальник юридичного управління

 

 

 

10.00 – 17.00

Охріменко

Олена Валентинівна

Заступник директора департаменту- начальник управління контролю та розгляду звернень громадян департаменту пенсійного забезпечення

 

П”ятниця

Андрійчук Тетяна Миколаївна

Директор департаменту платежів до пенсійної системи та захисту прав застрахованих осіб

 

 

 

 

10.00 – 17.00

Малецький

Олександр Миколайович

Директор департаменту інформаційно – аналітичних систем та електронних реєстрів

Субота

Відповідно до

графіку чергування

 

10.00 – 13.00


 

              


                 Юридична адреса Пенсійного фонду України : вулиця Бастіонна, 9, м.Київ – 14, 01601

 

 

- електронна адреса : pf-it@gu.kiev.ua;


 

               - телефони контакт-центру Пенсійного фонду України

               0-800-503-753, +38(044)281-08-70, +38(044)281-08-71,

               телефакс +38(044)284-73-37;


 

- веб-сайт Пенсійного фонду України www.pfu.gov.ua


 

Типові ситуації

виникнення конфлікту інтересів на державній службі

 

Приклад 1

Державний службовець бере участь у здійсненні окремих управлінських функцій та (або) в прийнятті кадрових рішень стосовно осіб, з якими держаний службовець пов’язаний особистими, сімейними, дружніми чи іншими позаслужбовими стосунками, у тому числі такими, що виникають у зв’язку з членством або діяльністю в громадських, політичних, релігійних чи інших організаціях:

- є членом конкурсної комісії на заміщення вакантної посади державного органу. При цьому один із кандидатів на вакантну посаду в цьому органі є особою, з якою пов’язані приватні інтереси державного службовця;

- є членом атестаційної комісії (комісії, яка проводить службове розслідування), яка приймає рішення щодо особи, з якою пов’язані приватні інтереси державного службовця.

 

Заходи запобігання та врегулювання

Державному службовцю необхідно повідомити не пізніше наступного робочого дня з моменту коли така особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів, безпосереднього керівника в письмовій формі.

Безпосередньому керівнику рекомендується відсторонити державного службовця від виконання посадових обов’язків, які передбачають безпосередню взаємодію з особами, з якими пов’язані приватні інтереси державного службовця. Наприклад, рекомендується тимчасово вивести державного службовця із складу конкурсної комісії, якщо одним із кандидатів на заміщення вакантної посади державної служби є така особа.

 

При цьому слід зауважити, що не будь-яке виконання функцій державного управління щодо таких осіб створює конфлікт інтересів. Зокрема, якщо державний службовець надає державні послуги, отримання яких одним заявником не призводить до відмови в наданні послуг іншим заявникам, і при цьому не наділений дискреційними повноваженнями, які дозволяють надавати будь-кому переваги, вірогідність виникнення конфлікту інтересів при наданні таких послуг особам, з якою пов’язані приватні інтереси державного службовця, в більшості випадків є незначним.

 

Приклад 2

Особи, з якими пов’язані приватні інтереси державного службовця, виконують оплачувану роботу на умовах трудового договору або контракту в установі, організації, стосовно якої державний службовець здійснює окремі функції державного управління.

 

Заходи запобігання та врегулювання

У випадку, якщо на момент початку виконання окремих функцій державного управління стосовно установи, організації зазначені особи виконують в ній оплачувану роботу, слід повідомити про наявність потенційного або реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника в письмовій формі.

У випадку, якщо державний службовець самостійно не вжив заходів щодо врегулювання конфлікту інтересів, то безпосередньому керівнику рекомендується відсторонити державного службовця від виконання посадових (службових) обов’язків стосовно установи, організації в якій особи, з якими пов’язані приватні інтереси державного службовця, виконують оплачувану роботу.

 

Приклад 3

Державний службовець бере участь в рішенні щодо закупівлі державним органом товарів, які є результатом інтелектуальної діяльності, виключні права, на які має він сам або особи, з якими пов'язаний приватний інтерес державного службовця.

 

Заходи запобігання та врегулювання

Державному службовцю необхідно повідомити про реальний або потенційний конфлікт інтересів безпосереднього керівника в письмовій формі. При цьому рекомендується, по можливості, відмовитися від участі у прийнятті відповідного рішення.

Безпосередньому керівнику рекомендується вивести державного службовця зі складу комісії, яка приймає рішення із закупівлі товарів, на час проведення відповідного конкурсу, в наслідок якого у державного службовця виникає приватний інтерес.

 

Приклад 4

Державний службовець або особи, з якими пов'язаний приватний інтерес державного службовця, володіють цінними паперами організації, стосовно якої державний службовець виконує окремі функції державного управління.

 

Заходи запобігання та врегулювання

У випадку якщо державний службовець володіє цінними паперами організації, стосовно якої виконує окремі функції державного управління, зобов’язаний повідомити безпосереднього керівника в письмовій формі про реальний або потенційний конфлікт.

При цьому державному службовцю необхідно розглянути питання про відчуження цих цінних паперів.

Слід зауважити, що існує проблема вибору торговця цінними паперами, який має ліцензію Національного агентства з цінних паперів та фондового ринку на провадження діяльності з управління цінними паперами, якому державний службовець може довірити управління цінними паперами. Окрім того, передача цінних паперів в управління не обов’язково спричинить виключення виникнення конфлікту інтересів.

У зв’язку з цим державним службовцем може бути прийнято рішення про добровільне відчуження цінних паперів.

У випадку коли особи, з якими пов’язаний приватний інтерес державного службовця, володіють цінними паперами організації, стосовно якої він виконує окремі функції державного управління, державний службовець зобов’язаний повідомити безпосереднього керівника в письмовій формі про наявність реального або потенційного конфлікту інтересів. Безпосередньому керівнику рекомендується відсторонити державного службовця від виконання окремих функцій державного управління стосовно організації, цінними паперами якої володіє державний службовець або особи, з якими пов’язаний приватний інтерес державного службовця.

Для державного службовця, а також осіб, з якими пов’язаний приватний інтерес державного службовця, обмежень щодо володіння цінними паперами, акціями, не встановлено.

Зокрема, у рішенні Конституційного Суду України від 13 березня 2012 року №6-рп зазначено, що згідно з ч.2 ст. 167 Господарського кодексу України володіння корпоративними правами не вважається підприємництвом, але законом можуть бути встановлені обмеження для певних осіб щодо володіння ними та/або їх здійснення.

Одне з таких обмежень встановлювалось п.2 ч.1 ст. 7 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” від 07 квітня 2011 року, за змістом якого державним службовцям забороняється входити до складу органу управління чи наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку, зокрема бути головою або членом наглядової (спостережної) ради, виконавчого органу, ревізійної комісії, ревізором господарського товариства, а також головою або членом іншого органу товариства, якщо утворення такого органу передбачене статутом товариства. Встановлена заборона не поширюється на володіння та/або реалізацію особами, уповноваженими на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, решти корпоративних прав, не пов’язаних з участю (членством) в управлінні поточною діяльністю господарського товариства.

Відповідно ч.1 ст. 19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Згідно ч.1 ст. 100 Цивільного кодексу України право участі у товаристві є особистим немайновим правом і не може окремо передаватися іншій особі. З огляду на це особи, уповноважені на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, мають право на придбання акцій (часток, паїв) господарського товариства, управляти ним, беручи участь у загальних зборах учасників (акціонерів), отримувати дивіденди, інформацію щодо діяльності товариства, частину його активів у разі ліквідації товариства тощо.

Разом з тим, перебування у власності у державного службовця та/або у осіб, з якими пов’язаний приватний інтерес державного службовця, цінних паперів організації, на діяльність якої державний службовець може вплинути під час виконання посадових обов’язків, може призводити до виникнення конфлікту інтересів.

Під час розгляду даної ситуації слід зазначити про чіткий взаємозв’язок норм статей 28 та 36 Закону України “Про запобігання корупції”. Так, ст. 36 встановлено обов’язок передачі в управління іншій особі належні підприємства та корпоративні права у порядку, встановленому законом. Водночас, в ст. 28 Закону України “Про запобігання корупції” визначено, що державні службовці зобов’язані вживати заходів щодо недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів.

Таким чином, виходячи з аналізу взаємопов’язаних вимог обов’язок державного службовця передати в управління іншій особі належні йому корпоративні права у порядку, встановленому законом, є заходом запобігання конфлікту інтересів.

 

Приклад 5

Державний службовець приймає участь в здійсненні окремих функцій державного контролю стосовно банків та інших фінансових установ, в яких сам державний службовець, особи, з якими пов’язаний приватний інтерес державного службовця, мають відповідні взаємні зобов’язання, пов’язані з наданням фінансових послуг (кредитні зобов’язання, надання брокерських послуг щодо участі в організованих торгах на ринку цінних паперів тощо.)

 

Заходи запобігання та врегулювання

Державному службовцю необхідно повідомити про наявність реального або потенційного конфлікту інтересів свого безпосереднього керівника.

Безпосередньому керівнику рекомендується для вжиття заходів державним службовцем щодо врегулювання інтересу відсторонити державного службовця від виконання посадових (службових) повноважень стосовно таких фінансових установ

 

Приклад 6

Державний службовець, близькі особи державного службовця, отримують подарунки або інші блага (безкоштовні послуги, скидки, оплату розваг, відпочинку, транспортних видатків та ін.) від фізичних осіб та/або організацій, стосовно яких державний службовець здійснює або раніше здійснював окремі функції державного управління.

Заходи запобігання та врегулювання

Державному службовцю та його близьким особам рекомендується не приймати подарунки від організацій, стосовно яких державний службовець здійснює або раніше здійснював окремі функції державного управління, не залежно від вартості та приводів дарування.

Безпосередньому керівнику, у випадку якщо йому стало відомо про отримання державним службовцем подарунка від фізичних осіб та/або організацій, стосовно яких державний службовець здійснює або раніше здійснював окремі функції державного управління, необхідно оцінити, в якій мірі отриманий подарунок пов'язаний з виконанням/не виконанням посадових повноважень.

Якщо подарунок пов’язаний з виконанням посадових повноважень, то стосовно державного службовця повинні бути застосовані заходи дисциплінарної відповідальності, враховуючи характер скоєного державним службовцем корупційного правопорушення, та про даний факт необхідно проінформувати один із спеціально уповноважених суб’єктів в сфері протидії корупції.

Якщо подарунок не пов’язаний з виконанням посадових повноважень, то державному службовцю рекомендується вказати на те, що отримання подарунків від зацікавлених фізичних осіб чи організацій може нанести шкоду репутації державного органу, і тому є небажаним незалежно від приводу дарування.

Якщо безпосередній керівник володіє інформацією про отримання близькими особами державного службовця подарунків від фізичних осіб та/або організацій, стосовно яких державний службовець здійснює або раніше здійснював окремі функції державного управління, рекомендується:

 • вказати державному службовцю, що факт отримання подарунків призводить до конфлікту інтересів;

 • запропонувати повернути подарунок або компенсувати його вартість;

 • до вжиття державним службовцем заходів щодо врегулювання конфлікту інтересів відсторонити державного службовця від виконання посадових (службових) повноважень стосовно фізичних осіб та організацій, від яких було отримано подарунок.

 

Заходи запобігання та врегулювання

Безпосередньому керівнику рекомендується відсторонити державного службовця від виконання посадових (службових) повноважень щодо фізичних осіб або організацій, які перебувають у стадії судового розгляду з державним службовцем та/або особами, з якими пов'язаний приватний інтерес державного службовця.

 

Приклад 7

Державний службовець веде переговори про працевлаштування після звільнення з державної служби на роботу в організацію, відносно якої він здійснює окремі функції державного управління.

 

Заходи запобігання та врегулювання

Державному службовцю рекомендується утримуватися від ведення переговорів про подальше працевлаштування з організаціями щодо яких він здійснює окремі функції державного управління. При надходженні відповідних пропозицій державному службовцю рекомендується відмовитися від їх обговорення до моменту звільнення з державної служби.

В разі, якщо зазначені переговори про подальше працевлаштування почалися, державному службовцю слід повідомити безпосереднього керівника в письмовій формі про наявність реального або потенційного конфлікту інтересів.

Безпосередньому керівнику рекомендується відсторонити державного службовця від виконання посадових (службових) обов'язків щодо організації, з якою він веде переговори про працевлаштування після звільнення з державної служби.

З працевлаштуванням колишніх державних службовців пов'язаний цілий ряд ситуацій, які можуть спричинити конфлікт інтересів і завдати шкоди репутації державного органу, але при цьому не можуть бути в необхідній мірі врегульовані в рамках чинного законодавства, наприклад:

- колишній державний службовець створює власну організацію, істотною частиною діяльності якої є взаємодія з державним органом, в якому державний службовець раніше заміщав посаду;

- державний службовець просуває певні проекти з тим, щоб після звільнення з державної служби займатися їх реалізацією.

 

Приклад 8

Державний службовець використовує інформацію, отриману під час виконання посадових (службових) повноважень і тимчасово недоступну іншим особам, з метою отримання конкурентних переваг при здійсненні комерційних операцій.

 

Заходи запобігання та врегулювання

Статтею 10 Закону України “Про державну службу” визначено основні завдання державного службовця, одним із яких є збереження державної таємниці, інформації про громадян, що стала їм відома під час виконання обов'язків державної служби, а також іншої інформації, яка згідно з законодавством не підлягає розголошенню.

Поряд з цим, статтею 43 Закону України «Про запобігання корупції» встановлено, що державні службовці не розголошують і не використовують в інший спосіб конфіденційну інформацію та іншу інформацію з обмеженим доступом, що стала їм відома у зв’язку з виконанням своїх службових повноважень та професійних обовязків, крім випадків, встановлених законом.

Враховуючи викладене, державному службовцю слід утриматися від використання в особистих цілях інформації, яка стала йому відома під час виконання посадових (службових) повноважень.

Безпосередньому керівнику стало відомо про факт можливого використання державним службовцем інформації, отриманої під час виконання посадових (службових) повноважень, яка тимчасово недоступна іншим особам, для забезпечення конкурентних переваг при здійсненні комерційних операцій, що здійснюються особами з якими державний службовець пов'язаний приватним інтересом, рекомендується:

- обмежити доступ особи до певної інформації;

- переглянути обсяг службових повноважень особи;

- за відсутності можливості здійснити вищезазначені дії розглянути питання щодо переведення чи звільнення особи.

В разі встановлення ознак адміністративного корупційного правопорушення або ознак вчинення злочину, керівник державного органу порушує питання щодо направлення цієї інформація до спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.

 

Итоги работы управления Пенсионного фонда Украины в Троицком районе Луганской области

за 2015 год

 

Работа управления Пенсионного фонда на протяжении 2015 года была направлена на обеспечение полного и своевременного поступления средств в бюджет, практическую реализацию многих положений пенсионной реформы, обеспечение гарантированного финансирования повышенных размеров пенсий.

На сегодняшний день на учете в управлении состоит 7217 пенсионера.

Средний размер пенсий по состоянию на 01.01.2016 года составляет 1501,90 грн. По сравнению с началом года средний размер пенсии увеличился на 120,64 грн.

Среднемесячная потребность в средствах на выплату пенсии составляет 11 млн. грн.

План поступления собственных средств за 2015 год составил 255,2 тыс.грн., фактически поступило 575,4 тыс.грн. что составляет 225,5% плановых показателей.

Поступление единого социального взноса за 2015 год составляют 37609,8 тыс. грн. (после распределения).

Проблемным вопросом остается задолженность плательщиков перед Пенсионным Фондом. По состоянию на 1 января 2016 года долг по страховым взносам предприятий района составил 540,7 тыс.грн, из них 343,6 тыс. грн. - недоимка, 138,2 тыс.грн. - долг по штрафных санкциях и пени.

Долг экономически активных предприятий составляет 1,2 тыс.грн. или 0,2 % общего долга. В целом долг по предприятиям в сравнении с 01.01.2015 г. уменьшился на 36 тыс.грн.

Анализ структуры долга показал что 48,3% (261,1 тыс.грн) общей задолженности по району приходится на ОАО “Троицкий маслопресовый завод”, 86.8% или 469.5 тыс.грн это долг предприятий банкротов (ОАО “Троицкий маслопресовый завод” - 261,1 тыс.грн , Троицкая Райсельхозхимия – 91,4 тыс.грн.;, СООО „Покровский” –63,4 тыс.грн), 12,1 % или 65,7 тис.грн. долг предприятий которые прекратили свою хозяйственную деятельность, но задолженность в Пенсионный фонд не погасили (ДП ООО «ЛуганьХмиль», ЧП «Искра» и физические лица - предприниматели).

Управлением принимаются все меры по погашению долгов в Пенсионный фонд.

На протяжении 2015 года проведено 12 заседаний комиссий по вопросу погашения задолженнгости перед ПФУ. По итогам комиссий погашено - 5,1 тыс грн.

Предприятиям должникам ежемесячно направляются требования об уплате задолженности, так с начала года оформлено 96 требования на сумму 815 тыс.грн.

Ежемесячно управлением направляются информации о нарушениях пенсионного законодательства в прокуратуру и районную государственную администрацию района.

По состоянию на 01.01.2016 года в ОГИС Троицкого РУЮ остаются не исполненными 8 исполнительных листов, выданных судами на сумму 54,7 тыс.грн., 18 согласованных требований на сумму 40,6 тыс.грн. За истекший период исполнительной службой взыскано в пользу Пенсионного фонда 13,7 тыс.грн., из них по требованиям и исполнительным листам 13,5 тыс.грн.

По вопросам пенсионного обеспечения в судебном порядке за 2015 год обратился 1 человек.

Отделом по назначению пенсий за 2015 год всего назначено 280 пенсий, в том числе:

- согласно Закону Украины «Об общеобязательном государственном пенсионном страховании» на льготных условиях , по инвалидности , по потере кормильца , выслуга лет - 261 чел.,

- переход с вида на вид – 12 чел.,

- по специальным законам – 0 чел., досрочное назначение пенсии (ст. 26 Закона Украины «Об общеобязательном государственном пенсионном страховании») зарегистрированные остатком в декабре 2014 года - 7 чел.,

- с отсрочкой выхода на пенсию (ст. 29 Закона Украины «Об общеобязательном государственном пенсионном страховании») - 0 чел.

Проведено 512 перерасчетов пенсий с добавлением страхового стажа, заработной платы, надбавок, при условии увольнения.

Проведено 94 встречных проверок достоверности выдачи справок о заработной плате и страхового стажа для назначения пенсий на предприятиях района. Принято на учет с других районов за 2015 год – 483 чел.

Снято с учета в связи со сменой места жительства - 144 человека.

За 2015 год установлено пенсий «За особые заслуги перед Украиной» — 15 чел.

За 2015 год в реестр застрахованных лиц поступило 2059 запросов для назначения и перерасчета пенсий от отдела назначения пенсий, 332 запроса о стаже, заработке и уплате страховых взносов от застрахованных лиц.

На протяжении отчетного периода проводилась работа с обращениями граждан, так проведено 26 выездных приема, где принято и дано разъяснение 135 чел., на «горячую» телефонную линию обратилось 590 человек, на личный прием к руководству и специалистам управления обратилось 451 человека. На протяжении 2015 года поступило 33 письменных обращений.

Продолжена работа по информированию общественности об основных направлениях пенсионного реформирования и разъяснении нормативно-правовых актов, опубликовано 16 статей в районной газете.

Керівництво управління Пенсійного фонду України

в Троїцькому районі Луганської області

 

Посада

Прізвище, ім’я, по батькові

Робочий телефон

Начальник

 

 

Круподеря

Світлана Миколаївна

( 06456) 2-13-93

Перший заступник начальника управління

Вауліна

Зінаїда Миколаївна

( 06456) 2-15-52

Заступник начальника управління

Сінченко

Віра Олексіївна

( 06456) 2-19-80

Начальник бюджетно – фінансового відділу – головний бухгалтер

Гамага

Людмила Володимирівна

( 06456) 2-13-23

 

Начальник відділу платежів до пенсійної системи

 

Кіянов

Павло Олександрович

( 06456) 2-18-79

Начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій

Сліпець

Людмила Іванівна

( 06456) 2-19-80

Заступник начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій

Мєняйлова

Віра Михайлівна

( 06456) 2-13-29

Начальник відділу обслуговування громадян

Яценко

Неля Іванівна

( 06456) 2-13-28

Головний спеціаліст-юрисконсульт

Тішакова

Зульфія Омарівна

( 06456) 2-19-33

 

Керівництво

головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області

 

Начальник головного управління:

ШАРУНОВА ОЛЬГА ВЕНІАМІНІВНА,

робочий телефон: (06452 ) 70-31-71

 

Заступник начальника головного управління:

Нікітіна Тетяна Анатоліївна,

робочий телефон: (06452 ) 70-31-71

 

Заступник начальника головного управління:

Приймак Евеліна Дишивна,

робочий телефон: (06452 ) 70-31-71

 

Поштова адреса головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області :

вулиця Шевченко № 9,

м. Сєвєродонецьк,

Луганської області, 93404  

 

 

Інформація

про вжиті заходи щодо усунення (мінімізації) корупційних ризиків, запобігання корупційним та пов’язаних з корупцією правопорушенням в управлінні Пенсійного фонду України в Троїцькому районі Луганської області  за 9 місяців 2015 року

 

 

Відповідно до Законів України “ Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки”, “Про запобігання корупції ”, наказу головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області від 21.04.2015 № 32 “ Про програму головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області щодо впровадження антикорупційних заходів на 2015 рік”, управлінням наказом від 30.04.2015 № 16 затверджено Програму щодо впровадження антикорупційних заходів на 2015 рік.

У зв”язку з впровадженням порядку обслуговування громадян та урегулювання ситуацій, які мають ознаки конфлікту інтересів наказом управління від 05.05.2015 року № 19 затверджені посадові інструкції головних спеціалістів відділів з призначення та виплати пенсій .

В зв”язку з введенням в дію нової структури та штатного розпису розподілені службові повноваження, що забезпечують взаємний контроль за прийняттям рішень та затверджені в посадових інструкціях спеціалістів відділів.

Звіт про виконані програми щодо впровадження антикорупційних заходів за 1 півріччя 2015 оприлюднено на стенді управління.

Протягом 9 місяців 2015 року повідомлень громадян щодо можливих корупційних правопорушень з боку службовців управління, що надходять в тому числі до Контакт-центру Пенсійного фонду України, не надходило.

В управлінні створено куточок, де забезпечено доступ громадськості до публічної інформації, яка отримана, створена та знаходиться у володінні управління: порядок складання, подання запиту на інформацію, форма запиту на інформацію. Наказом управління від 09.09.2015 року № 41 затверджений Перелік видів публічної інформації, розпорядником якої є управління та склад відповідальних осіб в структурних підрозділах за надання інформації для публічного доступу. Визначено місце для роботи запитувачів з документами, що містять публічну інформацію.

Проведена інвентаризація прав та обсягів доступу користувачів до електронних баз даних та інформаційних систем, що використовуються в управлінні.

Налагоджений контроль за додержанням порядку допуску та доступу до інформації.

Головним спеціалістом –юрисконсультом Тішаковою З.О. постійно проводиться правова освіта з працівниками управління. За звітний період начальником відділу з призначення,перерахунку та виплати пенсій та головним спеціалістом-юрисконсультом проведено 18 занять зі спеціалістами управління про порядок та шляхи врегулювання конфлікту інтересів службових осіб, роз”яснення по заповненню декларацій про майно, доходи, витрати і зобов”язання фінансового характеру за 2014 рік, запобігання корупційним та пов”язаних з корупцією правопорушень, тощо, на яких були присутні 24 особи. Проведено 2 наради при начальнику управління з питання запобігання корупції.

За звітний період фактів конфлікту інтересів, корупційних проявів серед службових осіб управління не виявлено.

Визначено перелік посад з підвищенним корупційним ризиком :

1 – у відділі з призначення,перерахунку та виплати пенсій;

2 - у відділі обслуговування громадян;

3 - у відділі платежів до пенсійної системи;

4 - у бюджетно-фінансовому відділі

5 – у секторі ведення електронних реєстрів

З метою недопущення надання переваг при спрямуванні коштів на об”єкти виплати та доставки пенсій здійснюється постійний контроль за формуванням потреби та фінансуванням пенсійних виплат.

 

 

Запобігання корупційним та пов`язаним з корупцією правопорушенням

 

Законом України “Про запобігання корупції” особам, уповноваженим на виконання функцій держави”, встановлено ряд обмежень:

- забороняється використовувати свої службові повноваження або своє становище та пов’язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб, у тому числі використовувати будь-яке державне чи комунальне майно або кошти в приватних інтересах;

- забороняється безпосередньо або через інших осіб вимагати, просити, одержувати подарунки для себе чи близьких їм осіб від юридичних або фізичних осіб (у зв’язку із здійсненням такими особами діяльності, пов’язаної із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування; якщо особа, яка дарує, перебуває в підпорядкуванні такої особи);

Виключенням є подарунки, які відповідають загальновизнаним уявленням про гостинність (крім випадків, якщо вартість таких подарунків не перевищує одну мінімальну заробітну плату, встановлену на день прийняття подарунка, одноразово, а сукупна вартість таких подарунків, отриманих від однієї особи (групи осіб) протягом року, не перевищує двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатної особи на 1 січня того року, в якому прийнято подарунки).

Передбачені обмеження щодо вартості подарунків не поширюється на подарунки, які даруються близькими особами або одержуються як загальнодоступні знижки на товари, послуги, загальнодоступні виграші, призи, премії, бонуси.

В разі надходження пропозиції щодо неправомірної вигоди або подарунка, особи, уповноважені на виконання функцій держави, незважаючи на приватні інтереси, зобов’язані невідкладно:

- відмовитися від пропозиції;

- за можливості ідентифікувати особу, яка зробила пропозицію;

- залучити свідків, якщо це можливо, у тому числі з числа співробітників;

- письмово повідомити про пропозицію безпосереднього керівника (за наявності) або керівника відповідного органу, підприємства, установи, організації, спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.

Якщо особа, на яку поширюються обмеження щодо використання службового становища та щодо одержання подарунків, виявила у своєму службовому приміщенні чи отримала майно, що може бути неправомірною вигодою, або подарунок, вона зобов’язана невідкладно, але не пізніше одного робочого дня, письмово повідомити про цей факт свого безпосереднього керівника.

Про виявлення майна, що може бути неправомірною вигодою, або подарунка складається акт, який підписується особою, яка виявила неправомірну вигоду або подарунок, та її безпосереднім керівником або керівником відповідного органу, підприємства, установи, організації.

У разі якщо майно, що може бути неправомірною вигодою, або подарунок виявляє особа, яка є керівником органу, підприємства, установи, організації, акт про виявлення майна, що може бути неправомірною вигодою, або подарунка підписує ця особа та особа, уповноважена на виконання обов’язків керівника у разі його відсутності.

Крім того, антикорупційне законодавство забороняє:

- займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю, якщо інше не передбачено Конституцією або законами України;

- входити до складу правління, інших виконавчих чи контрольних органів, наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку (крім випадків, коли особи здійснюють функції з управління акціями (частками, паями), що належать державі чи територіальній громаді, та представляють інтереси держави чи територіальної громади в раді (спостережній раді), ревізійній комісії господарської організації), якщо інше не передбачено Конституцією або законами України.

Особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які звільнилися або іншим чином припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, забороняється:

- протягом року з дня припинення відповідної діяльності укладати трудові договори (контракти) або вчиняти правочини у сфері підприємницької діяльності з юридичними особами приватного права або фізичними особами - підприємцями, якщо особи, зазначені в абзаці першому цієї частини, протягом року до дня припинення виконання функцій держави або місцевого самоврядування здійснювали повноваження з контролю, нагляду або підготовки чи прийняття відповідних рішень щодо діяльності цих юридичних осіб або фізичних осіб - підприємців;

- розголошувати або використовувати в інший спосіб у своїх інтересах інформацію, яка стала їм відома у зв’язку з виконанням службових повноважень, крім випадків, встановлених законом;

- протягом року з дня припинення відповідної діяльності представляти інтереси будь-якої особи у справах (у тому числі в тих, що розглядаються в судах), в яких іншою стороною є орган, підприємство, установа, організація, в якому (яких) вони працювали на момент припинення зазначеної діяльності.

Особи, уповноважені на виконання функцій держави, не можуть мати у прямому підпорядкуванні близьких їм осіб або бути прямо підпорядкованими у зв’язку з виконанням повноважень близьким їм особам. У зв`язку з цим, претенденти на зайняття посад державних службовців зобов’язані повідомити керівництво органу, на посаду в якому вони претендують, про працюючих у цьому органі близьких їм осіб.

У разі виникнення обставин, що порушують вимоги щодо обмеження роботи близьких осіб, необхідно вжити заходів щодо усунення таких обставин у п’ятнадцятиденний строк. Якщо в зазначений строк ці обставини добровільно не усунуто, відповідні особи або близькі їм особи в місячний строк з моменту виникнення обставин підлягають переведенню в установленому порядку на іншу посаду, що виключає пряме підпорядкування. У разі неможливості такого переведення особа, яка перебуває у підпорядкуванні, підлягає звільненню із займаної посади.

 

Відповідальність за корупційні правопорушення

 

Збитки, шкода, завдана державі внаслідок вчинення корупційного правопорушення, підлягають відшкодуванню в установленому законом порядку.

Законом України “Про запобігання корупції” змінено систему адміністративної відповідальності за корупційні правопорушення, яка діяла відповідно до минулого антикорупційного законодавства та чітко розмежовано вимоги до застосування кримінальної та адміністративної відповідальності за скоєння корупційного діяння.

За вчинення корупційних правопорушень особи, уповноважені на виконання функцій держави, притягаються у встановленому законом порядку до:

- кримінальної;

- адміністративної;

- цивільно-правової;

- або дисциплінарної відповідальності (ст.18 Закону).

Відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, у триденний строк з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили заносяться до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

Статтею 1 Закону України “Про запобігання корупції” визначено, що корупційним є злочин, що містить ознаки корупції та вчиняється відповідним суб`єктом. У цьому ж Законі визначено поняття “корупція”, з якого цілком очевидно, що корупція неодмінно пов`язана хоча б з метою одержання або надання неправомірної вигоди. Саме неправомірна вигода є предметом корупційних злочинів або належить до суб`єктивної сторони: мотивує певні дії.

Корупційні дії визначені, з одного боку (щодо “пасивного корупціонера”), як прийняття (одержання) неправомірної вигоди або прийняття її пропозиції/обіцянки. З іншого боку (стосовно “активного корупціонера”), такими діями є обіцянка/пропозиція або надання неправомірної вигоди відповідному суб`єкту. Перелік дій є вичерпним. Разом з тим, до диспозицій статей Кримінального кодексу України, які передбачають корупційні злочини, зазначено ще й “прохання” неправомірної вигоди (ч.1 ст.368, ч.1 ст.368-3, ч.1 ст.368-4), в той час, як поняття корупції вказівки на “прохання” неправомірної вигоди не містить.

Особа, яка вчинила корупційне правопорушення або правопорушення, пов’язане з корупцією, однак судом не застосовано до неї покарання або не накладено на неї стягнення у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, пов’язаними з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або такою, що прирівнюється до цієї діяльності, підлягає притягненню до дисциплінарної відповідальності у встановленому законом порядку.

Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення встановлена адміністративна відповідальність за наступні правопорушення, пов`язані з корупцією:

- порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності (ст. 172-4);

- порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків (ст. 172-5);

- порушення вимог фінансового контролю(ст. 172-6);

- порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (ст. 172-7);

- незаконне використання інформації, що стала відома особі у зв'язку з виконанням службових повноважень (ст. 172-8);

- невжиття заходів щодо протидії корупції (ст. 172-9);

- невиконання законних вимог (приписів) Національного агентства з питань запобігання корупції (ст. 188-46).

Відповідно до Кримінального кодексу України корупційними злочинами вважаються:

- нецільове використання бюджетних коштів, здійснення видатків бюджету чи надання кредитів з бюджету без встановлених бюджетних призначень або з їх перевищенням (ст. 210);

- підкуп працівника підприємства, установи чи організації (ст. 354);

- зловживання владою або службовим становищем (ст. 364);

- зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми (ст. 364-1);

- зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги (ст. 365-2);

- декларування недостовірної інформації (ст. 366-1);

- прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою (ст. 368);

- незаконне збагачення (ст. 368-2);

- підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми (ст. 368-3);

- підкуп особи, яка надає публічні послуги (ст. 368-4);

- пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі (ст. 369);

- зловживання впливом (ст. 369-2);

- провокація підкупу (ст. 370).

Крім того, до корупційних злочинів належать наступні злочини, у випадку їх вчинення шляхом зловживання службовим становищем:

- привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (ст. 191);

- викрадення, привласнення, вимагання вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин чи радіоактивних матеріалів або заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживанням службовим становищем (ст. 262);

- викрадення, привласнення, вимагання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів чи заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем (ст. 308);

- викрадення, привласнення, вимагання прекурсорів або заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем (ст. 312);

- викрадення, привласнення, вимагання обладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, чи заволодіння ним шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем та інші незаконні дії з таким обладнанням (ст. 313);

- порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів (ст. 320);

- викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження (ст. 357);

- викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем (ст. 410).

 

 

Итоги работы управления Пенсионного фонда Украины

в Троицком районе

Луганской области за 9 месяцев 2015 года

 

Работа управления Пенсионного фонда на протяжении 9 месяцев 2015 года была направлена на обеспечение полного и своевременного поступления средств в бюджет, практическую реализацию многих положений пенсионной реформы, обеспечение гарантированного финансирования повышенных размеров пенсий.

На сегодняшний день на учете в управлении состоит 7225 пенсионера.

Средний размер пенсий по состоянию на 01.10.2015 года составляет 1497,38 грн. По сравнению с началом года средний размер пенсии увеличился на 116,12 грн.

Среднемесячная потребность в средствах на выплату пенсии составляет 10,8 млн. грн.

План поступления собственных средств за 9 месяцев 2015 года составил 201,2 тыс.грн., фактически поступило 419,2 тыс.грн. что составляет 208,4 % плановых показателей.

Поступление единого социального взноса за 3 квартала 2015 года составляют 24968 тыс. грн. ( после распределения).

Проблемным вопросом остается задолженность плательщиков перед Пенсионным Фондом. По состоянию на 1 октября 2015 года долг по страховым взносам предприятий района составил 541 тыс.грн, из них 343,8 тыс. грн. - недоимка, 138,3 тыс.грн. - долг по штрафных санкциях и пени.

Долг экономически активных предприятий составляет 5,8 тыс.грн. или 1,1 % общего долга. В целом долг по предприятиям в сравнении с 01.01.2015 г. уменьшился на 35,7 тыс.грн.

Анализ структуры долга показал что 48,3% (261,1 тыс.грн) общей задолженности по району приходится на ОАО “Троицкий маслопресовый завод”, 86.8% или 469.5 тыс.грн это долг предприятий банкротов (ОАО “Троицкий маслопресовый завод” - 261,1 тыс.грн , Троицкая Райсельхозхимия – 91,4 тыс.грн.;, СООО „Покровский” –63,4 тыс.грн), 12,1 % или 65,7 тис.грн. долг предприятий которые прекратили свою хозяйственную деятельность, но задолженность в Пенсионный фонд не погасили (ДП ООО «ЛуганьХмиль», ЧП «Искра», КФХ «Рафида» и физические лица - предприниматели).

Управлением принимаются все меры по погашению долгов в Пенсионный фонд.

На протяжении 9 месяцев 2015 года проведено 9 заседаний комиссий по вопросу погашения задолженнгости перед ПФУ. По итогам комиссий погашено - 5,1 тыс грн.

Предприятиям должникам ежемесячно направляются требования об уплате задолженности, так с начала года оформлено 72 требования на сумму 610,2 тыс.грн.

Ежемесячно управлением направляются информации о нарушениях пенсионного законодательства в прокуратуру и районную государственную администрацию района.

По состоянию на 01.10.2015 года в ОГИС Троицкого РУЮ остаются не исполненными 9 исполнительных листа, выданных судами на сумму 57.0 тыс.грн., 20 согласованных требований на сумму 45.4 тыс.грн. За истекший период исполнительной службой со счетов должников взыскано в пользу Пенсионного фонда 2,4 тыс.грн., из них по требованиям и исполнительным листам 6.8 тыс.грн.

По вопросам пенсионного обеспечения в судебном порядке за 9 месяцев 2015 года обратился 1 человек.

Отделом по назначению пенсий за 9 месяцев 2015 года -

всего назначено 233 пенсии, в том числе:

- согласно Закону Украины «Об общеобязательном государственном пенсионном страховании» на льготных условиях , по инвалидности , по потере кормильца , выслуга лет - 216 чел.,

- переход с вида на вид – 10 чел.,

- по специальным законам – 0 чел., досрочное назначение пенсии (ст. 26 Закона Украины «Об общеобязательном государственном пенсионном страховании») зарегистрированные остатком в декабре 2014 года - 7 чел.,

- с отсрочкой выхода на пенсию (ст. 29 Закона Украины «Об общеобязательном государственном пенсионном страховании») - 0 чел.

Проведено 386 перерасчетов пенсий с добавлением страхового стажа, заработной платы, надбавок, при условии увольнения.

Проведено 80 встречных проверок достоверности выдачи справок о заработной плате и страхового стажа для назначения пенсий на предприятиях района. Принято на учет с других районов за 9 месяцев 2015 года – 432 чел.

Снято с учета в связи со сменой места жительства - 99 человек.

За 9 месяцев 2015 года установлено пенсий «За особые заслуги перед Украиной» — 15 чел.

За 9 месяцев 2015 года в реестр застрахованых лиц поступило 1563 запросов для назначения и перерасчета пенсий от отдела назначения пенсий, 239 запроса о стаже, заработке и уплате страховых взносов от застрахованных лиц.

На протяжении отчетного периода проводилась работа с обращениями граждан, так проведено 21 выездной прием, где принято и дано разъяснение 116 чол.,на «горячую» телефонную линию обратилось 435 человек, на личный прием к руководству и специалистам управления обратилось 301 человека. На протяжении 2 кварталов 2015 года поступило 18 письменных обращений.

Продолжена работа по информированию общественности об основных направления пенсионного реформирования и разъяснении нормативно-правовых актов, опубликовано 9 статей в районной газете.

 

 

Управління Пенсійного фонду України в Троїцькому районі Луганської області повідомляє:

 

В управлінні Пенсійного фонду України в Троїцькому районі Луганської області пройшло чергове заняття зі спеціалістами за програмою щодо впровадження антикорупційних заходів на 2015 рік за темою: Перегляд положень про структурні підрозділи та посадових інструкцій працівників шляхом конкретизації завдань і функцій підрозділів та визначення такого розподілу службових повноважень, що забезпечуватиме взаємний контроль за прийняттям рішень (здійсненням операцій). На занняті були розглянуті різні модулювання ситуацій на упередженність винекниння конфлікту інтересів.

 

Итоги работы управления Пенсионного фонда Украины в Троицком районе

Луганской области за 1 полугодие 2015 года

 

Работа управления Пенсионного фонда на протяжении 1 полугодия 2015 года была направлена на обеспечение полного и своевременного поступления средств в бюджет, практическую реализацию многих положений пенсионной реформы, обеспечение гарантированного финансирования повышенных размеров пенсий.

На сегодняшний день на учете в управлении состоит 7228 пенсионера.

Средний размер пенсий по состоянию на 01.07.2015 года составляет 1397,3 грн. По сравнению с началом года средний размер пенсии увеличился на 16,04 грн.

Среднемесячная потребность в средствах на выплату пенсии составляет 10,6 млн.грн.

План поступления собственных средств за 1 полугодие 2015 года составил 147,2 тыс.грн., фактически поступило 273,9 тыс.грн. что составляет 186,1 % плановых показателей.

Поступление единого социального взноса за 2 квартала 2015 года составляют 16018,9 тыс грн. пенсионных средств после распределения.

Проблемным вопросом остается задолженность плательщиков перед Пенсионным Фондом. По состоянию на 1 июля 2015 года долг по страховым взносам предприятий района составил 579,2 тыс.грн, из них 369,6 тыс. грн. - недоимка, 147,8 тыс.грн. - долг по штрафных санкциях и пени.

Долг экономически активных предприятий составляет 10,4 тыс.грн. или 1,8 % общего долга. В целом долг по предприятиям в сравнении с 01.01.2015 г. увеличился на 2,5 тыс.грн. Увеличение долга произошло за счет не уплаты возмещения затрат на выплату и доставку льготной пенсии СООО «Воеводское».

Анализ структуры долга показал что 45% (261,1 тыс.грн) общей задолженности по району приходится на ОАО “Троицкий маслопресовый завод”, 81.1% или 469.5 тыс.грн это долг предприятий банкротов (ОАО “Троицкий маслопресовый завод” - 261,1 тыс.грн , Троицкая Райсельхозхимия – 91,4 тыс.грн.;, СООО „Покровский” –63,4 тыс.грн), 11,5 % или 64,1 тис.грн. долг предприятий которые прекратили свою хозяйственную деятельность, но задолженность в Пенсионный фонд не погасили (ЧП «Коммунальник», ДП ООО «ЛуганьХмиль», ЧП «Искра», КФХ «Рафида» и физические лица - предприниматели).

Управлением принимаются все меры по погашению долгов в Пенсионный фонд.

На протяжении 1 полугодия 2015 года проведено 6 заседаний комиссий по вопросу погашения долгов перед ПФУ. По итогам комиссий погашено задолженности на сумму 5,1 тыс грн.

Предприятиям должникам ежемесячно направляются требования об уплате задолженности, так с начала года оформлено 48 требований на сумму 408,2 тыс.грн.

Ежемесячно управлением направляются информации о нарушениях пенсионного законодательства в прокуратуру и администрацию района.

По состоянию на 01.07.2015 года в ОГИС Троицкого РУЮ остаются не исполненными 14 исполнительных листа, выданных судами на сумму 98,4 тыс.грн., 24 согласованных требований на сумму 54,3 тыс.грн. За истекший период исполнительной службой со счетов должников взыскано в пользу Пенсионного фонда 2,4 тыс.грн., из них по требованиям и исполнительным листам 2,4 тыс.грн.

По вопросам пенсионного обеспечения в судебном порядке за 1 полугодие 2015 года обратился 1 человек.

Отделом по назначению пенсий за 2 квартала 2015 года назначено всего 158 пенсий, в том числе: согласно Закону Украины «Об общеобязательном государственном пенсионном страховании» на льготных условиях - 0 чел, по инвалидности - 0 чел, по потере кормильца - 0 чел, выслуга лет - 143 чел., переход с вида на вид – 8 чел., по специальным законам – 0 чел., досрочное назначение пенсии (ст. 26 Закона Украины «Об общеобязательном государственном пенсионном страховании») зарегистрированные остатком в декабре 2014 года - 7 чел., с отсрочкой выхода на пенсию (ст. 29 Закона Украины «Об общеобязательном государственном пенсионном страховании») - 0 чел. Проведено 254 перерасчета пенсий с добавлением страхового стажа, заработной платы, надбавок, при условии увольнения. Проведено 58 встречных проверок достоверности выдачи справок о заработной плате и страхового стажа для назначения пенсий на предприятиях района. Принято на учет с других районов за 1 полугодие 2015 года – 378 чел. Снято с учета в связи со сменой места жительства - 68 человек.

За 1 полугодие 2015 года установлено пенсий «За особые заслуги перед Украиной» — 13 чел.

За 2 квартала 2015 года в реестр застрахованых лиц поступило 717 запросов для назначения и перерасчета пенсий от отдела назначения пенсий, 122 запроса о стаже, заработке и уплате страховых взносов от застрахованных лиц.

На протяжении 2 кварталов 2015 года проводилась работа с обращениями граждан, так проведено 16 выездных приемов, где принято и дано разъяснение 137 чел., на «горячую» телефонную линию обратилось 245 человек, на личный прием к руководству и специалистам управления обратилось 292 человека. На протяжении 2 кварталов 2015 года поступило 25 письменных обращений.

Продолжена работа по информированию общественности об основных направления пенсионного реформирования и разъяснении нормативно-правовых актов, опубликовано 7 статей в районной газете.

 

 

|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2
Троїцька районна державна адміністрація
92100, Луганська область, смт. Троїцьке, пр. Перемоги, 60
Тел. (код 06456): 2-12-41. Факс: 2-15-51, 2-12-85
Веб-сайт: http://tr.loga.gov.ua
E-mail: trda@tr.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.tr.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Троїцька РДА