Сьогодні: субота, 21 вересня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Троїцька РДАДіяльність РДАСоціальна сфера
Культура

Відбувся ІІ тур обласного огляду - конкурсу індивідуальної виконавської майстерності «Мистецтво і діти» та І тур обласної музично-теоретичної олімпіади серед учнів дитячих музичних шкіл і шкіл мистецтв


 

04 березня 2017 року в м. Сватове на базі районної школи мистецтв ім. В. Зінкевича пройшов ІІ тур обласного огляду-конкурсу індивідуальної виконавської майстерності «Мистецтво і діти» та І тур обласної музично-теоретичної олімпіади серед учнів дитячих музичних шкіл і шкіл мистецтв. Конкурс проводиться щорічно управлінням культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації.

Метою конкурсу є: виявлення та розкриття творчих здібностей учнів; обмін педагогічним досвідом роботи викладачів мистецьких навчальних закладів області; орієнтація молоді на подальше професійне навчання у навчальних закладах культури і мистецтва І-ІІ рівнів акредитації. Обласний огляд-конкурс індивідуальної виконавської майстерності «Мистецтво і діти» серед учнів шкіл естетичного виховання проводився серед учнів музичних шкіл та музичних відділень шкіл мистецтв області за наступними номінаціями: фортепіано; народні музичні струнні інструменти; обласна музично-теоретична олімпіада.

У конкурсі приймали участь учні Троїцької дитячої музичної школи: Любов Владімірова, Влада Кононенко, Євгенія Малиш (викладач Олена Яценко); Захар Ворвуль (викладач Віталій Пташнік); Олеся Сінченко (викладач Володимир Шаповалов); Михайло Ільмінський, Маргарита Старостенко (викладач Олена Федорова).

У номінації «Музична література» І тур переможцями стали:

І місце – Маргарита Старостенко у І категорії (3 клас)

ІІ місце – Михайло Ільмінський у ІІ категорії (5 клас)

ІІІ місце – Влада Кононенко у І категорії (4 клас).

 

У номінації «Сольфеджіо» І тур:

 

І місце – Михайло Ільмінський у ІІ категорії (5 клас).

 

У номінації «Народні музичні інструменти» ІІ тур:

 

ІІ місце – Захар Ворвуль (2 клас гітари)

ІV місце – Олеся Cінченко (4 клас акордеону).

 

У номінації «Фортепіано» ІІ тур дипломи учасників отримали Влада Кононенко, Євгенія Малиш, Любов Владімірова.

 

Окрім дипломів учні школи отримали незабутні враження від екскурсії по Сватівській районній школі мистецтв ім. В. Зінкевича та солодкі призи.

 

Відбулись народні гуляння проводів Масляної у закладах культури району

 

Відзначати свято Масляної – давній слов’янський звичай, цю традицію мешканці Троїцького району підтримують і донині. 26 лютого 2017 року на площі районного будинку культури відбулося народне гуляння «Прощай, Масляна-ласуха, здраствуй, Весна-щебетуха». Також свята відбулись сільських клубних закладах і бібліотеках-філіях.

Для присутніх були проведені розважальні програми, конкурси,  де кращі господині представили до уваги глядачів млинці, вареники, пиріжки та багато чого смачненького. Чудові виступи артистів підняли настрій всім присутнім. Мешканці району провели зиму та зустріли весну, підпалили опудало Масляної в знак очищення від всіх негараздів та незгод.

Свято Масляної відбулось яскраво та весело.

 

 

Відбувся квест «Стежками рідного селища»

 

25 лютого 2017 року в Троїцькому районному будинку культури у рамках проекту «Підтримка стабілізації громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» відбувся квест для дітей та молоді «Стежками рідного селища». Команди пройшли історично значимі вулиці селища і споруди, парк та музей. Всі учасники проявили кмітливість, винахідливість і увагу. Питання квесту не були надто складними, проте змусили усіх по-новому поглянути на багато речей і звичні об’єкти. Іншими словами, це була не просто захоплююча прогулянка, а також можливість розширення кругозору зростаючого покоління і впізнання нових цікавих фактів про наше селище.

Усі були нагородженні пам’ятними призами, які надала Міжнародна Організація з Міграції.

 

Відбувся цикл заходів до Міжнародного дня рідної мови у сільських бібліотеках-філіях

 

21 лютого 2017 року у Тимонівській, Тополівській, Аношкинській, Лантратівській бібліотеках-філіях було проведено заходи до Міжнародного дня рідної мови "Мова – краса спілкування, мова – то предків надбання", «Найкращий знавець рідного слова», "Краса української душі".

Всі учасники отримали призи.

Відбувся тренінг «Як себе знайти заново?» 

 

В рамках проекту «Підтримка стабілізації громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» у Троїцькій центральній бібліотеці пройшов тренінг «Як себе знайти заново?». Для проведення цікавого і корисного тренінгу була запрошена Світлана Охрицька – директор Троїцького районного центру соціальної служби, психолог, медіатор.

Відбувся бібліотечний урок «Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні» у Лантратівській бібліотеці-філії

 

21 лютого у Лантратівській бібліотеці-філії пройшов бібліотечний урок на тему: «Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні». Вшановували пам’ять Героїв Небесної Сотні – наших мужніх співвітчизників, які віддали життя за свободу й незалежність України, за право свого народу стати рівноправним членом спільноти вільних націй, за демократичні принципи, що гарантують кожній людині повагу до її гідності та можливість вільно жити і розвиватися.

Відзначили  100-річчя подій української революції 1917-1921 років

 

Згідно з Указом Президента України в 2017 році ми відзначаємо 100-річчя подій української революції 1917-1921 років.

21 лютого 100-річчю подій української революції 1917-1921 років було присвячене чергове засідання клубу  "Паросток" Троїцької районної дитячої бібліотеки, на якому були присутні учні 7-А класу гімназії. Ведуча заходу Валентина Ставицька розповіла про буремні революційні події, які відбулися в Україні 100 років тому. Діти переглянули документальний фільм про українську революцію 1917-1921 року. До цієї дати працівники дитячої бібліотеки підготували книжкову виставку "Це нашої історії рядки", з літературою якої познайомили присутніх.

Майстерно прочитали вірші про Україну Валерія Мамедова, Станіслав Мельников, Микита Марчуков та Ігор Сінченко. Але справжні баталії розгорнулися між учасниками турніру, переможцями якого стали Антон Хрон та Ігор Сінченко. Справжнім подарунком усім присутнім стала пісня "А калина не верба" у виконанні Валерії Мамедової.

Найактивніші учасники заходу отримали призи.

Також у Троїцькій центральній бібліотеці для користувачів провели історичний круїз «Миті української історії 1917-1921 років». Присутні на зустрічі активно приймали участь в історичній вікторині, переможці одержали призи.

 

Проведено конкурс для дітей та молоді «Феєрія-талантів»

 

18 лютого 2017 року у Троїцькому районному будинку культури у рамках проекту МОМ відбувся конкурс для дітей та молоді "Феєрія-талантів". Були представлені різноманітні жанри мистецтва, в кожному жанрі були свої переможці. 

Хореографічне мистецтво:

I місце – Вікторія Шеховцова (Троїцький селищний Будинок культури)

II місце – танцювальний ансамбль "Журавлята" (Покровський сільський Будинок культури)

III місце – танцювальний ансамбль "Іскра" (Аношкинський сільський клуб) 

Вокальне мистецтво:

I місце – Валентин Гребенюк (Яменський сільський Будинок культури)

II місце – Марія Фролова (Троїцька дитяча музична школа)

III місце – Любов і Світлана Владімірови (Сиротинський сільський клуб) 

Театральне мистецтво:

I місце – Дар’я Маляренко (Троїцький районний будинок культури)

II місце – театральний гурток "Лік" (Троїцький районний будинок культури)

III місце – Данило Мартиненко (Троїцький селищний Будинок культури)

Музичне мистецтво:

I місце – Владлена Каюдіна (Троїцька дитяча музична школа)

II місце – Нікіта Шепілов (Троїцька дитяча музична школа)

III місце – Ольга Лифарь (Троїцька дитяча музична школа)

Призи, отримані учасниками конкурсу, було надано Міжнародною організацією з міграції за підтримки народу Японії.

 

Відбувся конкурсно-виховний захід «Подивись у воду, якого ти роду» в Воєводській бібліотеці-філії

 

18 лютого 2017 року у Воєводській бібліотеці-філії пройшов конкурсно-виховний захід «Подивись у воду, якого ти роду». Метою заходу було звернення до народної мудрості, вчитися по ній шанувати батьків своїх, що життя нам подарували, і рідну землю.

Учасники заходу пригадали своїх рідних, узнали значення свого імені та розповіли всім, чому їх назвали саме так. Не тільки пригадали українські обереги, а й своїми руками виготовили квіти для українського віночку, прикрасили в українському стилі побутові речі. Всі присутні отримали невеличкі подарунки на згадку про свято. А запашний чай та солодощі стали приємним продовженням свята.

 

 

Відбувся цикл заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у сільських бібліотеках-філіях

 

15 лютого 2017 року до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав бібліотекар Тимонівської бібліотеки-філії Наталья Адізова та завідувач Тимонівським сільським клубом Наталья Яцина запросили на урок мужності «Вони виконували свій обов’язок» воїнів-афганців: Лихоманова С.М., Дрокіна В.І., учнів 6 класу та класного керівника Романова А.В.

Розповіді та фотографії про війну в Афганістані з особистого архіву Сергія Михайловича не залишили  запрошених байдужими.

В Новознам'янській бібліотеці був оформлений інформаційний куточок "Афган пройшов по наших душах" і привертав увагу відвідувачів, особливо хлопців.

Бібліотекар Наталья Жердєва розповіла дошкільнятам про воїнів-миротворців Новознам'янської сільської ради. Діти вдивлялися на фото в обличчя чоловіків та впізнавали в них знайомих: Старцева В'ячеслава Васильовича, Масленнікова Сергія Івановича, Мосєнцева Сергія Борисовича.

Зустрічі з учасниками бойових дій в Афганістані відбулися і в інших бібліотеках-філіях Троїцької ЦБС.

 

Відбувся тренінг з психологом в Троїцькій дитячій районній бібліотеці «Вчимося долати бар’єри у спілкуванні»

 

В рамках проекту "Підтримка стабілізації громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі" дитяча районна бібліотека 15 лютого 2017 року запросила дипломованого психолога для проведення тренінгу-практикуму для підлітків «Вчимося долати бар’єри у спілкуванні». Директор Троїцького районного центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді Світлана Охрицька провела для учнів 9-А класу Троїцької гімназії (класний керівник Бороздняк О.М.) цікавий та змістовний тренінг.

Закінчила роботу «Майстерня чудес»

 

З 6 по 15 лютого 2017 року в Троїцькому районному історико-краєзнавчому музеї «Витоки» працювала «Майстерня чудес». Це постійно діюча форма роботи музею з дітьми, яка була започаткована з метою ознайомлення дітей із культурними здобутками нашого краю, з його майстрами, формами декоративно-ужиткового мистецтва; з метою формування творчої уяви, любові до творчої праці.

Навідалися до музейної майстерні майже всі учні 1-4 класів Троїцької гімназії. 93 маленьких творця майстрували своїми руками вітальні листівки. Яка то радість бачити, як сяють очі малечі, коли вони створюють прекрасне своїми руками. Жоден із учнів не пішов з нашої майстерні без чудо-листівки, виготовленої власноруч для своїх рідних людей.

«Майстерня чудес» цього разу завершила свою роботу, але попереду ще багато цікавого чекає дітей в нашому музеї. З часом майстерня знов запрошуватиме молодь до творчості.

Треба відзначити плідну співпрацю вчителів початкових класів Троїцької гімназії з працівниками музею. Вчителі отримали змогу урізноманітнити навчальний процес, використовуючи ресурси Троїцького музею.

 

 

Відбувся літературний аукціон в Новочервоненській бібліотеці-філії

 

15 лютого 2017 року у Новочервоненській бібліотеці-філії був проведений літературний аукціон. Діти розповідали про свої прочитані книги, ділилися яскравими враженнями так, щоб зацікавити багатьох також прочитати ці книжечки. Переможцем літературного аукціону став Дмитро Пронін.

 

Відбувся «Казковий ярмарок» в Багачанській бібліотеці-філії

 

В Багачанській бібліотеці-філії відбувся "Казковий ярмарок".

Наші маленькі та й старші читачі дуже полюбляють казки. Діти приймали участь в іграх, вікторинах, згадали пісні та притчі героїв казок. Також, визначили кращого читача сільської бібліотеки. Лідер читання – 2016» стала Аліна Харківська, вона отримала в подарунок м'яку іграшку.

 Свято закінчилося чаюванням, всі учасники отримали призи та цукерки.

 

 

Відбулись заходи до Дня Святого Валентина у сільських бібліотеках-філіях

 

у Розпасіївській бібліотеці-філії до Дня Святого Валентина пройшов майстер-клас з виготовлення валентинки. Бібліотекар Юлія Борова  ознайомила присутніх з історією свята та традиціями святкування. Діти із задоволенням виготовили валентинки для рідних та друзів.

Новознам’янська бібліотека-філія до свята закоханих – Дня Святого Валентина готувалася ґрунтовно.

Кілька днів діяла виставка книг про кохання "Романтичний лютий". Бібліотекар Наталья Жердєва зробила вибірку  цитат знаменитих людей про це прекрасне почуття.

У бібліотеці вишукано оформлений селфі-куточок. Протягом дня читачі різного віку робили знімки на фоні сердець – символів кохання.

В експрес-вікторині "Слово про любов" брали участь всі відвідувачі бібліотеки. Вони відповідали на тематичні питання, за вірні відповіді отримували сувеніри - "валентинки".

Всі бажаючі могли пройти тест "Чи романтичні ви?"

Лантратівська бібліотека-філія запросила дітей на конкурсно-розважальну програму "Поговоримо про кохання". Для учасників було проведено конкурси "Розбите серце", "Нагодуй коханого", "Кулінарний", "Запам’ятай один одного" та ін.

В завершенні заходу на всіх чекали сюрпризи.

 

 

Відбулася зустріч з активістами та краєзнавцями району «Підсумки спільної справи»

 

6 лютого 2017 року у Троїцькому районному історико-краєзнавчому музеї «Витоки» відбулося перше засідання активу музею. «Підсумки спільної справи» - так називався захід, і ця назва висловлювала його  зміст і мету. До гостини були запрошені вшановані в селищі люди,  які підтримали музей в складний час становлення. Кожен з гостей в якійсь мірі взяв участь у поповненні фондів, допомагав в пошуковій та дослідницькій роботі, брав участь в музейних заходах, допомагав у суспільно-масовій роботі, долучав до музейної справи мешканців селища Троїцьке. Під час заходу гості прослухали від директора музею Наталії Мельник інформацію про спільну справу становлення нашого музею, про перші кроки роботи, перші успіхи та плани на подальшу роботу.

Треба відзначити, що кожен із присутніх мав власну пропозицію щодо розвитку краєзнавства. Виходячи з потреб музею, кожен зобов’язався докласти зусиль до якогось із конкретних розділів роботи. Це була плідна розмова однодумців, для яких завдання збереження народної пам’яті, культури та історії рідного краю є метою їх життя. Саме така мета повинна об’єднати зусилля музею, краєзнавців не лише селища Троїцьке, а й усього Троїцького району.

 

 

Відбулася зустріч за круглим столом «Збережемо наше довкілля»

 

16 лютого 2017 року у читальному залі Троїцької центральної бібліотеки відбулася зустріч за круглим столом «Збережемо наше довкілля», організована ініціативною групою «Підтримка стабілізації громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» Міжнародної організації з міграції в Україні, за участю голови Троїцької райдержадміністрації Олександра Іванова, голови Троїцької районної ради Сергія Терещенка, першого заступника голови Троїцької райдержадміністрації Олега Сліпця, заступника голови Троїцької районної ради Олександра Мороза, в. о. начальника управління Держпродспожив служби у Троїцькому районі Олександра Полякова, завідувача Троїцьким лабораторним відділенням Сватівської міжрайонної філії ДУ «Луганський обласний лабораторний центр» Міністерства охорони здоров’я України Валентини Рагуткіної, начальника Троїцької дільниці районного комунального підприємства «Старобільськвода» Андрія Матвєєва, лісничого Троїцького лісництва ДП «Білокуракинське лісомисливське господарство» Сергія Смикова, членів Троїцької громади.

Відбулася активна дискусія про стан довкілля і вирішення екологічних проблем у селищі Троїцьке.

 

 

Відбувся історичний екскурс «Афганістан – ти мого серця біль»

 

15 лютого 2017 року відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, що свідчить про глибоку повагу суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки нести нелегку військову службу в гарячих точках світу.

Цій темі Троїцька центральна бібліотека присвятила історичний екскурс «Афганістан – ти мого серця біль».

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах.

 

 

Відбувся цикл інформін «Децентралізація: перші кроки» в Троїцькій ЦБС

 

В Троїцькій центральній бібліотеці та в бібліотеках-філіях проведено цикл інформін на тему «Децентралізація: перші кроки». Бібліотекарі розповсюджували актуальну інформацію про об’єднання територіальних громад, роз’яснювали основні поняття цієї теми та інформували про джерела, за допомоги яких можна більш детально вивчити питання децентралізації.

Знати більше означає краще розуміти ситуацію, а в цьому завжди допоможе бібліотека.

 

Відбувся тренінг «Країна вранішнього сонця»

 

4 лютого 2017 року у Троїцькій дитячій районній бібліотеці, в атмосфері змагання, пройшов інформаційний тренінг «Країна вранішнього сонця», так як 2017 рік оголошено роком Японії в Україні.

Діти за допомогою мережі Інтернет знаходили повідомлення про Японію: де вона знаходиться, її прапор, хто такі самураї, як перекладається назва цієї країни, що таке орігамі та інші цікаві питання. Робили фотоколаж зображення природи та архітектури Японії.

По швидкості в роботі на комп’ютері та змістовне повідомлення переможцем став Іван Лифар, за якого проголосували всі присутні.

|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3
Троїцька районна державна адміністрація
92100, Луганська область, смт. Троїцьке, пр. Перемоги, 60
Тел. (код 06456): 2-12-41. Факс: 2-15-51, 2-12-85
Веб-сайт: http://tr.loga.gov.ua
E-mail: trda@tr.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.tr.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Троїцька РДА