Сьогодні: субота, 21 вересня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Троїцька РДАДіяльність РДАРДА і громадськість
Заходи за зверненнями громадян

09 жовтня 2017 року с 15.00 до 16.00 відбудеться пряма телефонна лінія з головою райдержадміністрації Івановим Олександром Миколайовичем (т. 2-11-44) та головою районної ради Терещенком Сергієм Івановичем (т. 2-17-77).

 

 

12 жовтня 2017 року в селі Багачка о 09-30 відбудеться особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Івановим Олександром Миколайовичем та головою районної ради Терещенком Сергієм Івановичем.

 

 

 

Керівництвом райдержадміністрації та районної ради проведено виїзний прийом громадян у селі Арапівка

28 вересня 2017 року голова районної державної адміністрації Олександр Іванов, голова районної ради Сергій Терещенко за участю в.о. начальника відділу у Троїцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській обл. Анастасія Чабан провели прийом громадян з особистих питань у селі Арапівка.

На прийомі були присутні в.о. старости Павло Тараповський, землевпорядник Лариса Юрченко, в.о. директора Арапівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеней Долина Кирильчук, керівник СФГ «Вікторія» Анатолій Головко та керівник СФГ «Скіф» Ігор Бабкін.

            Під час зустрічі з керівництвом району місцеві жителі порушували ряд питань, серед яких забезпечення автобусного сполучення, спил дерев, які заважають лінії електоропередач, ремонт автодороги, розпаювання пасовищ та сінокосів.

Робота зі зверненнями громадян - індикатор взаємовідносин суспільства і влади,  тому носить особливий характер. Олександр Іванов давав максимально об'єктивні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам щодо їх вирішення по суті.

 

 

 

Засідання комісії з питань розгляду звернень громадян

25 вересня 2017 року голова райдержадміністрації Олександр Іванов провів засідання комісії з питань розгляду звернень громадян Троїцької райдержадміністрації.

Був проведений аналіз виконання доручень голови райдержадміністрації, що стосуються роботи зі зверненнями громадян  за період з 28 серпня по 25 вересня 2017 року.

До райдержадміністрації за даний період надійшло 17 звернень, з них: 2 - письмових , 9 на особистих прийомах керівництва,  3 -  з урядової телефонної „гарячої лінії” та 3 звернення, які надійшли на телефонну «гарячу лінію» Луганської ОДА.

Основні питання з якими зверталися громадяни це: надання матеріальної допомоги, земельні відносини, надання довідок, працевлаштування, надання субсидії та охорона здоров’я.

За результатами розгляду 4 звернення вирішено позитивно, на 9 - надано роз’яснення, 2 - відпралено за належністю та 2 - знаходяться на розгляді.

Колективних та повторних звернень за даний період не надходило.

З метою безумовного вирішення питань, піднятих у зверненнях, згідно резолюції голови райдержадміністрації були задіяні 7 виконавців:

перший заступник голови райдержадміністрації Сліпець О.В.;

заступник голови райдержадміністрації Папуша В.В.;

начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Гомольська І.М;

начальник служби у справах дітей Мороз Н.В.;

начальник відділу державної реєстрації РДА Гойник І.Г.

начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Шкальний О.М.

Під час засідання голова комісії Олександр Іванов наголосив на неухильному дотриманні вимог чинного законодавства при розгляді звернень, не допущенні надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей заявникам.

Рекомендовано особливу увагу приділяти позитивному вирішенню звернень громадян, що надходять до районної державної адміністрації від органів влади вищого рівня, в тому числі з Урядової гарячої лінії.

 

 

 

28 вересня 2017 року в селі Арапівка о 10-00 відбудеться особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Івановим Олександром Миколайовичем та головою районної ради Терещенком Сергієм Івановичем.

 

 

 

Виїзний прийом громадян керівництвом районної держадміністрації  в селі Ями.

Відповідно до затвердженого графіку 14 вересня 2017 року голова районної державної адміністрації Олександр Іванов та заступник голови районної ради  Олександр Мороз провели  виїзний прийом громадян в с. Ями.        Були присутні в.о. старости Любов Пісарєва, директор Яменської ЗОШ І-ІІІ ступенів Людмила Дрокіна, керівники агроформувань Петро Бабкін ПОСП «Маяк» та Урдухан Урдуханов СТОВ «Артеміда».         

До керівництва району звернулись мешканці села з питань освітлення вулиць, автобусного сполучення та переоформлення земельних сертифікатів. Після особистого прийому Олександр Іванов та Олександр Мороз відвідали Яменську ЗОШ І-ІІІ ст.. Школа потребує ремонту даху та в заміні старих вікон на пластикові в дитячому садку «Світлячок», який знаходиться в приміщенні школи. Директору школи надано рекомендації щодо підготовки проектної документації. Також у ході виїзного прийому голова райдержадміністрації відвідав місцевий ФАП та почтове відділення. На всі порушені питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам щодо їх вирішення по суті.

 

 

 

11 вересня 2017 року с 15.00 до 16.00 відбудеться пряма телефонна лінія з головою райдержадміністрації Івановим Олександром Миколайовичем (т. 2-11-44) та заступником голови районної ради Морозом Олександром Олексійовичем (т. 2-17-77).

 

 

14 вересня 2017 року в с. Ями о 09-30 відбудеться особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Івановим Олександром Миколайовичем та заступником голови районної ради Морозом Олександром Олексійовичем.

 

 

 

 

 

 

Керівництвом райдержадміністрації та районної ради проведено виїзний прийом громадян у с.Тополі

            31 серпня з метою розгляду проблемних питань жителів району заступник голови райдержадміністрації Валерій Папуша та заступник голови районної ради Олександр Мороз провели виїзний прийом у с. Тополі аби на місці ознайомитись з проблемами місцевих жителів та посприяти у їх якнайшвидшому вирішенні.       

         В.о. старости Олександр Денисенко коротко інформував про те, що зроблено останніми роками в селі, ознайомив з основними та пріоритетними завданнями, над якими працює актив села.

Місцевою громадою порушувалися питання охорони здоров‘я, сільського господарства, соціального захисту, ремонт дороги та інші.     

У ході проведення прийому керівництвом району були   проаналізовані питання, порушені   громадянами.  Частина із них   вирішена   у ході прийому, надані кваліфіковані консультації та  рекомендації по вирішенню звернень. Питання, які потребують додаткового вивчення, взято на контроль відповідними службами району.

Під час виїзного прийому Валерій Папуша відвідав Топольську ЗОШ І-ІІІ ступенів, де директором Оленою Рущенко було наголошено, що школа потребує на проведення нового водопроводу та встановлення паркану навколо школи. Виїзний прийом відбувся в діловій конструктивній обстановці.

 
 
 
 
 

Керівництвом райдержадміністрації та районної ради проведено виїзний прийом громадян у Тимонівській сільській раді

10 серпня 2017 року голова районної державної адміністрації Олександр Іванов та голова районної ради Сергій Терещенко провели прийом громадян з особистих питань у Тимонівській сільській раді.                                                На зустрічі були присутні голова сільської ради Сергій Лихоманов, директор Тимонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Олена Козлова, сімейний лікар Тимонівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Любов Єрмілова, завідуюча Тимонівським сільським будинком культури Натал’я Яцини, бібліотекар Наталія Азізова, місцеві депутати та мешканці.                Громадою піднято ряд важливих питань, а саме: ремонт автодороги, благоустрій та встановлення паркану навколо школи і ФАПу, виділення коштів з державного фонду регіонального розвитку на капітальний внутрішній ремонт адміністративної будівлі сільської ради. Також обговорювались питання соціального захисту населення, зокрема, порядку нарахування та отримання субсидій.                                                                                                                          За результатами виїзного прийому надані доручення відповідним структурним підрозділам райдержадміністрації для вирішення порушених питань.

 

Про стан розгляду звернень громадян

за підсумками І півріччя 2017 року

 

          1.Загальна кількість звернень громадян.

За 6 місяців 2017 року до Троїцької райдержадміністрації, районної ради та органів місцевого самоврядування надійшло 604 звернення громадян (6 місяців 2016 р. - 605). Поштою надійшло 325 звернень (6 місяців 2016 року - 311), 279  звернень отримано на особистих прийомах (6 місяців 2016 року - 294).

Повторних звернення не надходило (6 місяців 2016 р. - 12),  колективних звернень - 31 (6  місяців 2016 р. – 31).

За звітний період громадянами було порушено 604 питання (6  місяців 2016 р. - 605).

Значну частку з них складають питання аграрної політики і земельних відносин – 193 (6 місяців 2016 р. - 182) та соціального захисту - 133 (6 місяців 2016р. - 107).

2. Надходження звернень громадян в райдержадміністрацію.

За І півріччя 2017року загальна кількість звернень, що надійшли до райдержадміністрації - 44 (за 2016 рік - 44, що на рівні минулого року). З них 21 звернення надійшло поштою (за 2016 рік - 24, на 3 звернення або 12,5% менше ), на особистих прийомах - 23 (за 2016 рік - 20, на 3 звернення або 15% більше).

Від найменш соціально захищених категорій громадян надійшло 5 звернень (за 2016 р. - ), що складає 11,4% від загальної кількості звернень:

інвалідів І, ІІ, ІІІ груп - 1 звернень (за 2016  - 2);

учасників бойових дій - 1 звернення (за 2016  - 0);

одинокі матері - 1 звернення (за 2016 - 1);

учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС –1 звернення (за 2016 - 0)

ветеранів праці – 1 звернення.

Основні питання, з якими звертались громадяни вищевказаних категорій, це аграрної політики, виплати аліментів, надання матеріальної допомоги, роботи медперсоналу Троїцького ТМО.

За результатами розгляду 13 звернень вирішено позитивно, на 27 надано роз’яснення, 1 відправлене за належністю.

Від органів влади вищого рівня до райдержадміністрації за І півріччя надійшло 10 звернень (7 - у 2016р.): 9 через обласну державну адміністрацію, 1звернення від народного депутата України.

Надійшло 5 колективних звернень (за 2016 р. - 8) з питань щодо газифікації будинку № 40 пр. Перемоги смт. Троїцьке ;  руйнування доріг вантажівками по вул. Чкалова смт. Троїцьке; виборів у об’єднану громаду; комунального господарство, придбання книг музичної літератури для місцевої бібліотеки та шкіл.

         Повторних звернень за звітний період до райдержадміністрації не надходило. 

         У зверненнях до райдержадміністрації за 6 місяців 2017 року громадянами було порушено 44 питань (за 2016 р. - 44). Значну частку з них складають питання:

аграрної політики і земельних відносин – 8 (за 2016 р. - 6), що складає 18,2 % від загальної кількості питань;  

соціального захисту – 6 (за 2016р. - 11), що складає 14 % від загальної кількості питань;

         освіти, наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власносності-4 (за 2016р. – 1). що складає 9,1 %;

 комунального господарства – 3( за 2016 р. – 10), що складає 6,8 % від загальної кількості питань.

До Урядової „ гарячої лінії ” за звітний період від мешканців району надійшло 44 звернення громадян (за 2016 р. - 139). Основні питання, з якими зверталися громадяни: призначення та перерахунок субсидії на житлово-комунальні послуги, надання гуманітарної та матеріальної допомоги переселенцям, комунального господарства, розірвання договору оренди землі.

         Щомісячно, кожний другий понеділок місяця  проводяться прямі телефонні лінії з головою райдержадміністрації. За звітний період проведено 6 прямих телефонних ліній, на які надійшло 10 дзвінків.

         Проведено 6 засідань постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян райдержадміністрації.

Згідно розпорядження голови Троїцької райдержадміністрації від 27.12.2017 № 378 « Про затвердження графіку особистого прийому громадян головою, першим заступником, заступником голови та керівником апарату райдержадміністрації на 2017 рік»  кожен місяць проводиться 2 виїзних прийоми. Після утворення Троїцької селищної об’єднаної територіальної громади Троїцького району Луганської області графіки виїзних прийомів були переглянуті.

Протягом І півріччя проведено  36 виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації. Прийнято 851 громадян, основні питання з якими зверталися громадяни були:                                                         соціального захисту та пенсійного забезпечення( надання житлової субсидії, виплати пенсій та соціальної допомоги) – 37%;                             житлово-комунальні (проведення водопроводу, забезпечення автобусного сполучення, освітлення вулиць, стан автодоріг, збільшення тарифів на холодну  воду) – 34%;

земельні ( виплати орендної плати за земельні паї) – 16%.

Також піднімалися питання освіти, культурного та патріотичного виховання.

21.06.2017р. відбувся  прийом в с. Розпасіївка, на якому були присутні 65 мешканців громади. Розглядалося найбільш турбуюче питання - ремонт місцевої школи, яка знаходиться в аварійному стані. На теперішній час розроблено робочий проект ремонту будівлі школи.

Виїзні прийоми керівництвом району проводяться за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району, що дає можливість надання кваліфікованих консультацій та рекомендацій по вирішенню звернень на місці.

Проведено перевірки щодо виконання вимог законодавства про звернення громадян в Троїцькому районному центрі соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, Вівчарівській сільській раді, управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації, Троїцькому ТМО, с.Багачка та відділі культури райдержадміністрації. За результатами складено відповідні довідки, порушень не виявлено.

         Робота зі зверненнями громадян в райдержадміністрації висвітлюється на сторінках районної газети „Сельская Новь” та на веб-сторінці райдержадміністрації.

Забезпечений першочерговий розгляд звернень ветеранів, інвалідів Великої Вітчизняної війни, бойових дій, жінок, яким присвоєно звання «Мати-героїня». Всі звернення зазначеної категорії, що надходять до райдержадміністрації, розглядаються особисто головою райдержадміністрації.

Таким чином, в районній державній адміністрації склалася система роботи зі зверненнями громадян, яка спрямована на забезпечення якісного і своєчасного розгляду звернень та належної організації особистого прийому громадян відповідно до чинного законодавства.

Питання роботи із заявами та скаргами громадян знаходяться на постійному контролі керівництва райдержадміністрації.

 

 

 

Засідання комісії з питань розгляду звернень громадян

 

04 липня 2017 року голова райдержадміністрації Олександр Іванов провів виїзне засідання комісії з питань розгляду звернень громадян в                 с. Воєводське. Розглядалося звернення мешканця села щодо роботи Воєводського сільського клубу.

Засідання проходило в приміщенні клубу. Були присутні члени комісії, депутат районної ради та керівник агроформування СТОВ «Воєводське» Володимир Гойденко та мешканці села.

Після обговорення даного питання та заслуховування відповідних пояснень членами комісії були прийняті рішення та надані відповідні рекомендації щодо шляхів вирішення проблемних питань, які порушуються у зверненні. 

 

 

 

Керівництвом райдержадміністрації та районної ради проведено виїзний прийом громадян у селі РозпасіївкаиТроїцького району

Черговий виїзний прийом здійснено 21 червня 2017 року першим заступником, в.о. голови районної державної адміністрації Олегом Сліпцем та заступником голови районної ради Олександром Мороз в селі Розпасіївка в приміщенні сільського будинку культури. Прийом громадян проведено за участю начальника відділу освіти райдержадміністрації Людмили Суської та начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ірини Гомольської. У ході спілкування до керівників районної державної адміністрації та районної ради зверталися мешканці громади з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села, своїми проблемами та негараздами. Велике занепокоєння у сільських мешканців викликають питання ремонту місцевої школи, відсутність автобусного сполучення з районним центром та проведення водопроводу в селі. На заході увагу було приділено   соціальному  захисту населення, зокрема,  порядку нарахування та отримання субсидій. Під час проведення прийому керівництвом району та відповідними службами були проаналізовані питання, порушені громадянами. Частина із них вирішена на місці, спеціалістами управлінь надані кваліфіковані консультації та рекомендації по вирішенню звернень. Питання, які потребують додаткового вивчення, взято на контроль відповідними службами району.  Виїзний прийом відбувся в діловій конструктивній обстановці. 

 

 

 

 

 

 

Затверджую

Голова  райдержадміністрації

________________  О.М. Іванов

01 червня  2017 року

 

Г р а ф і к

проведення перевірок стану роботи зі зверненнями громадян

у відділах, структурних підрозділах райдержадміністрації,

 підприємствах, організаціях, сільських радах та населених пунктах району.

Назва підприємства

2017 рік

січень

лютий

березень

квітень

травень

червень

липень

серпень

вересень

жовтень

листопад

грудень

Центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді

18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вівчарівська сільська рада

 

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

 

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Територіальне медичне об’єднання

 

 

 

19

 

 

 

 

 

 

 

 

с. Багачка

 

 

 

 

17

 

 

 

 

 

 

 

 

Відділ культури райдержадміністрації

 

 

 

 

 

21

 

 

 

 

 

 

с. Демино-Олександрівка

 

 

 

 

 

 

19

 

 

 

 

 

Архівний сектор райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

 

16

 

 

 

 

Селищна рада Троїцької об’єднаної територіальної громади

 

 

 

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

Центр первинної медико-санітарної допомоги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

 

 

Відділ освіти райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

с. Воєводське

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

 

 

Затверджую

 Голова  райдержадміністрації

______________   О.М. Іванов

01 червня  2017 року

 

Г р а ф і к

проведення Днів контролю зі здійсненням виїзних перевірок стану виконання доручень,

 наданих місцевим органам виконавчої влади  за результатами розгляду звернень громадян.

 

Сільські ради та населені пункти, в яких ведеться прийом.

2017 рік.

січень

лютий

березень

квітень

травень

червень

липень

серпень

вересень

жовтень

листопад

грудень

с. Арапівка

12

 

 

 

 

 

 

 

28

 

 

 

с. Багачка

26

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

 

с. Воєводське

 

09

 

 

 

 

 

 

 

26

 

 

Вівчарівська с.р.

 

23

 

 

 

 

 

 

 

 

09

 

с. Демино-Олександрівка

 

 

09

 

 

 

 

 

 

 

23

 

с. Лантратівка

 

 

23

 

 

 

 

 

 

 

 

14

с. Новоолександрівка

 

 

 

13

 

 

 

 

 

 

 

28

Новочервоненська  с.р.

 

 

 

27

 

 

 

 

 

 

 

 

с. Новознам,янка

 

 

 

 

11

 

 

 

 

 

 

 

Покровська с.р.

 

 

 

 

25

 

 

 

 

 

 

 

Привільська с.р.

 

 

 

 

 

08

 

 

 

 

 

 

с. Розпасіївка

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

 

 

с. Розсипне

 

 

 

 

 

 

13

 

 

 

 

 

Тарасівська с.р.

 

 

 

 

 

 

27

 

 

 

 

 

Тимонівська с.р.

 

 

 

 

 

 

 

10

 

 

 

 

с. Тополі 

 

 

 

 

 

 

 

31

 

 

 

 

 с. Ями

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

 

 

 

 

 

 

 

Затверджую

Голова райдержадміністрації

______________   О.М. Іванов

01 червня  2017 року

 

 

Г р а ф і к

проведення виїзних прийомів заступником голови райдержадміністрації Папушею В.В.

 

Сільські ради та населені пункти, в яких ведеться прийом.

2017 рік.

січень

лютий

березень

квітень

травень

червень

липень

серпень

вересень

жовтень

листопад

грудень

с. Арапівка

24

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

 

с. Багачака

 

14

 

 

 

 

 

 

 

24

 

 

с. Воєводське 

 

28

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

Вівчарівська с.р.

 

 

14

 

 

 

 

 

 

 

28

 

с. Демино-Олександрівка

 

 

28

 

 

 

 

 

 

 

 

12

с. Лантратівка

 

 

 

11

 

 

 

 

 

 

 

26

с. Новоолександрівка

 

 

 

25

 

 

 

 

 

 

 

 

Новочервоненська  с.р.

 

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

с. Новознам,янка

 

 

 

 

23

 

 

 

 

 

 

 

Покровська с.р.

 

 

 

 

 

13

 

 

 

 

 

 

Привільська с.р.

 

 

 

 

 

27

 

 

 

 

 

 

с. Розпасіївка

 

 

 

 

 

 

11

 

 

 

 

 

с. Розсипне

 

 

 

 

 

 

25

 

 

 

 

 

Тарасівська с.р.

 

 

 

 

 

 

 

08

 

 

 

 

Тимонівська с.р.

 

 

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

с. Тополі 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

 

 

 с. Ями

 

 

 

 

 

 

 

 

26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Затверджую

Голова райдержадміністрації

______________   О.М. Іванов

01 червня  2017 року

 

 

Г р а ф і к

проведення виїзних прийомів першим заступником голови райдержадміністрації Сліпцем О.В.

Сільські ради та населені пункти району, в яких ведеться прийом.

2017 рік.

січень

лютий

березень

квітень

травень

червень

липень

серпень

вересень

жовтень

листопад

грудень

с. Арапівка

 

22

 

 

 

 

 

 

 

 

08

 

с. Багачка

 

 

09

 

 

 

 

 

 

 

22

 

с. Воєводське

 

 

22

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Вівчарівська с.р.

 

 

 

12

 

 

 

 

 

 

 

27

с. Демино-Олександрівка .

 

 

 

26

 

 

 

 

 

 

 

 

с. Лантратівка

 

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

с. Новоолександрівка

 

 

 

 

24

 

 

 

 

 

 

 

Новочервоненська  с.р.

 

 

 

 

 

14

 

 

 

 

 

 

с. Новознам,янка

 

 

 

 

 

29

 

 

 

 

 

 

Покровська с.р.

 

 

 

 

 

 

12

 

 

 

 

 

Привільська с.р.

 

 

 

 

 

 

26

 

 

 

 

 

с. Розпасіївка

 

 

 

 

 

 

 

    09

 

 

 

 

с. Розсипне

 

 

 

 

 

 

 

23

 

 

 

 

Тарасівська с.р.

 

 

 

 

 

 

 

 

13

 

 

 

Тимонівська с.р.

 

 

 

 

 

 

 

 

27

 

 

 

с. Тополі 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

 

 с. Ями

25

 

 

 

 

 

 

 

 

25

 

 

 

 

 

 

 

 

Затверджую

Голова райдержадміністрації

______________   О.М. Іванов

01 червня  2017 року

 

 

Г р а ф і к

проведення виїзних прийомів керівництвом райдержадміністрації та районної ради

 

Сільські ради та населені пункти, в яких ведеться прийом.

2017 рік.

січень

лютий

березень

квітень

травень

червень

липень

серпень

вересень

жовтень

листопад

грудень

с. Арапівка

12

 

 

 

 

 

 

 

28

 

 

 

с. Багачка

26

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

 

с. Воєводське 

 

09

 

 

 

 

 

 

 

26

 

 

Вівчарівська с.р.

 

23

 

 

 

 

 

 

 

 

09

 

с. Демино-Олександрівка

 

 

09

 

 

 

 

 

 

 

23

 

с Лантратівка

 

 

23

 

 

 

 

 

 

 

 

14

с. Новоолександрівка

 

 

 

13

 

 

 

 

 

 

 

28

Новочервоненська  с.р.

 

 

 

27

 

 

 

 

 

 

 

 

с. Новознам,янка

 

 

 

 

11

 

 

 

 

 

 

 

Покровська с.р.

 

 

 

 

25

 

 

 

 

 

 

 

Привільська с.р.

 

 

 

 

 

08

 

 

 

 

 

 

с. Розпасіївка

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

 

 

с. Розсипне

 

 

 

 

 

 

13

 

 

 

 

 

Тарасівська с.р.

 

 

 

 

 

 

27

 

 

 

 

 

Тимонівська с.р.

 

 

 

 

 

 

 

10

 

 

 

 

с. Тополі 

 

 

 

 

 

 

 

31

 

 

 

 

 с. Ями

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

 

 

Голова райдержадміністрації провів засідання комісії з питань розгляду звернень громадян

29 травня голова райдержадміністрації Олександр Іванов провів засідання комісії з питань розгляду звернень громадян райдержадміністрації з визначення проблемних питань життєдіяльності населення.

Розпочинаючи засідання, голова райдержадміністрації наголосив, що першочерговим завданням перед органами влади стоїть постійне, щоденне вирішення питань, пов’язаних із поліпшенням умов життя найбільш уразливих верств населення, до яких належать пенсіонери, інваліди та ветерани війни. Кінцевою ж метою є підвищення соціальних стандартів для найменш захищених категорій громадян, створення гідних умов для їх проживання. Пріоритетом у діяльності райдержадміністрації також є постійна турбота про ветеранів, зокрема невідкладно вирішити кожний їх запит, кожне звернення чи клопотання.

В ході засідання комісії були проаналізовані звернення, які надійшли до райдержадміністрації за період з 24 квітня по 29 травня 2017 року. Основні питання, з якими зверталися громадяни, це питання соціальної допомоги (надання матеріальної допомоги, виплата субсидії), комунального господарства (ремонт автодоріг) та аграрної політики і земельних відносин (виплата орендної плати за земельний пай).

За результатами розгляду звернень Олександр Іванов надав доручення виконавцям та зазначив, що потрібно посилити роз’яснювальну роботу для вирішення найбільш актуальних питань, з якими звертаються громадяни. 

 

 

 

Керівництвом райдержадміністрації та районної ради проведено виїзний прийом громадян у Новочервоненській сільській раді

27 квітня 2017 року заступник голови районної державної адміністрації Валерій Папуша, заступник голови районної ради Олександр Мороз  за участю заступника начальника управління-начальника відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталії Черкасової та в.о. начальника відділу у Троїцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській обл. Чабан А.О. провели прийом громадян з особистих питань у Новочервоненській сільській раді.

Це дало змогу мешканцям села отримати роз’яснення та вирішення питань, що їх турбують, на місці. Питання відвідувачів, що завітали на прийом, стосувались сфери благоустрою території та соціального захисту населення (роз’яснення щодо літньої та зимової субсидії).

Після особистого прийому Валерій Папуша та Олександр Мороз  провели нараду за участю активу громади сільської ради, на якій були присутні місцеві депутати, директор школи, керівник СТОВ „Лан”, завідуючий ФАПом. Розглянули  питання щодо придбання нового шкільного автобусу та об’єднання громади.

 

 

 

 

Голова райдержадміністрації провів засідання комісії з питань розгляду звернень громадян

24 квітня 2017 року відбулося засідання комісії з питань розгляду звернень громадян Троїцької райдержадміністрації.

         Був проведений аналіз виконання доручень голови райдержадміністрації, що стосуються роботи зі зверненнями громадян  за період з 27 березня по 24 квітня 2017 року.  До райдержадміністрації за даний період надійшло 21 звернення, з них: 3 - письмових , 13 на особистих прийомах керівництва та  5 -  з урядової телефонної „гарячої лінії”. Основні питання з якими зверталися громадян це: надання матеріальної допомоги, земельні відносини, працевлаштування та охорона здоров’я.

         З метою безумовного вирішення питань, піднятих у зверненнях, згідно резолюції голови райдержадміністрації були задіяні 4 виконавця: 

   перший заступник голови райдержадміністрації Сліпець О.В.;

   начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Гомольська І.М;

   начальник управління Пенсійного фонда України в Троїцькому районі Круподеря С.М.;

   Головний лікар Троїцького ТМО, Кайда Н.О.

Під час засідання голова комісії Олександр Іванов наголосив на неухильному дотриманні  вимог чинного законодавства при розгляді звернень, не допущенні надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей заявникам.

Рекомендовано особливу увагу приділяти позитивному вирішенню звернень громадян, що надходять до районної державної адміністрації від органів влади вищого рівня, в тому числі з Урядової гарячої лінії.

 

 

 

Керівництвом райдержадміністрації та районної ради проведено виїзний прийом громадян у Лантратівській сільській раді

 

23 березня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Олег Сліпець, заступник голови районної ради Олександр Мороз  за участю начальника відділу культури РДА Зінаїди Гуртяк та заступника начальника комунального господарства «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Любов Щеглова провели прийом громадян з особистих питань у Лантратівській сільській раді.

Під час зустрічі з громадою та депутатами сільської ради обговорено  ряд важливих питань,а саме: відсутність офіційного сміттєзвалища, збільшення тарифів на холодну  воду, реконструкція приміщення місцевої бібліотеки.  

Олег Сліпець акцентував увагу присутніх на питаннях децентралізації.

За результатами виїзного прийому надані доручення відповідним структурним підрозділам райдержадміністрації для вирішення порушених питань.

 

 

|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3
Троїцька районна державна адміністрація
92100, Луганська область, смт. Троїцьке, пр. Перемоги, 60
Тел. (код 06456): 2-12-41. Факс: 2-15-51, 2-12-85
Веб-сайт: http://tr.loga.gov.ua
E-mail: trda@tr.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.tr.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Троїцька РДА