Сьогодні: середа, 29 березня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Троїцька РДАДіяльність РДАПрес-центр09 березня 2017, 14:55

У Троїцькому районі вшанували пам'ять Великого Кобзаря

09 березня 2017, 14:55

У Троїцькому районі вшанували пам'ять Великого Кобзаря

         В історії кожного народу серед її великих творців є люди, імена яких оповиті невмирущою любов’ю та славою. Таким самородком в українців є Тарас Григорович Шевченко.

         Тарас Шевченко – безсмертний для нашого народу, він є гордістю, честю і славою, тому все що з ним пов’язане, дороге нам і рідне.

         З метою вшанування видатного українського поета, письменника, художника, драматурга, громадського та політичного діяча в загальноосвітніх закладах та закладах культури району відбулись заходи з нагоди 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка, у яких взяли участь учнівська молодь, представники засобів масової  інформації. Кожне слово любові і шани, яке прозвучало під час зустрічів, було присвячене великому сину великого народу.

          Завдання нинішнього покоління – берегти і примножувати культурну спадщину України, без чого неможливий повноцінний її розвиток та становлення як високорозвиненої  держави.

         Тарас Григорович прагнув до життя і свободи, самореалізації і благополуччя, миру і поваги.

"Свою Україну любіть!", – з цими словами Тарас звертався до всіх нас, закликаючи до єдності.

 

                        
24 березня 2017, 11:02
Керівництвом райдержадміністрації та районної ради проведено виїзний прийом громадян у Лантратівській сільській раді
23 березня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Олег Сліпець, заступник голови районної ради Олександр Мороз  за участю начальника відділу культури РДА Зінаїди Гуртяк та заступника начальника комунального господарства «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Любові Щеглової провели прийом громадян з особистих питань у Лантратівській сільській раді.

докладніше »23 березня 2017, 15:21
Відбувся Форум місцевого розвитку
У Троїцькому районі 23 березня 2017 року в пройшов Форум місцевого розвитку за підтримки Програми розвитку ООН. В Форумі прийняли участь представники ПРООН та громади-партнери проектів ПРООН: "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" (МРГ), "Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України" (RGR) та «Верховенство права та безпека на рівні громад у постраждалих від конфлікту районах України» (RoL).

докладніше »22 березня 2017, 10:53
Проведено агронавчання
21 березня 2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Сліпця із залученням представників провідних фірм- постачальників засобів захисту рослин, насіннєвого матеріалу, добрив відбулася семінар-нарада з керівниками та спеціалістами агропідприємств та фізичними особами-землекористувачами з питань організації проведення весняно-польових робіт.

докладніше »21 березня 2017, 15:29
Виконання соціальних районних програм та підготовка до весняно-польових робіт – на контролі у влади
21 березня 2017 року перший заступник, в.о. голови Троїцької райдержадміністрації Олег Сліпець провів засідання колегії. У роботі взяли участь заступник голови районної ради Олександр Мороз, члени колегії, селищний та сільські голови, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники сільськогосподарських підприємств району, особи, які самостійно обробляють земельні частки (паї), представники районних громадських організацій та політичних партій, ЗМІ.

докладніше »16 березня 2017, 16:37
Пестициди і агрохімікати – безпека перш за все
15 березня 2017 року у залі засідань районної ради за участі начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександра Шкального відбулося навчання осіб, робота яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами та агрохімікатами.

докладніше »14 березня 2017, 09:22
Пройшли спортивні змагання з баскетболу
10 березня 2017 року в спортивному залі Троїцької дитячо-юнацької спортивної школи були проведені змагання з баскетболу серед учнів загальноосвітніх шкіл району. Змагання проводилися з метою збереження та зміцнення здоров`я, підвищення рівня фізичної підготовленості учнівської молоді, формування вмінь та навичок здорового способу життя, популяризації баскетболу як виду спорту.

докладніше »13 березня 2017, 15:13
Президент України затвердив Концепцію вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки
21 лютого 2017 року Президент Петро Порошенко підписав Указ № 43/2017 «Про Концепцію вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки». У документі зазначається, що Україна вибудовує нові підходи до забезпечення національної безпеки, виходячи з довгострокової цілі приєднання до загальноєвропейської системи колективної безпеки, основою якої є НАТО.

докладніше »13 березня 2017, 10:38
У школах району розпочато цикл лекцій на правову тематику
09 березня 2017 року начальник служби у справах дітей Наталія Мороз, головний спеціаліст сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Тетяна Костенко та інспектор ювенальної превенції Троїцького ВП ГУНП, майор поліції Олександр Гребенюк відвідали Привільську ЗОШ І-ІІІ ступенів та Вівчарівську ЗОШ І-ІІ ступенів, де для учнів провели бесіду та анкетування на правову тематику.

докладніше »09 березня 2017, 14:55
У Троїцькому районі вшанували пам'ять Великого Кобзаря
В історії кожного народу серед її великих творців є люди, імена яких оповиті невмирущою любов’ю та славою. Таким самородком в українців є Тарас Григорович Шевченко.

докладніше »07 березня 2017, 15:21
У районі відбулися урочистості до Міжнародного жіночого Дня
07 березня 2017 року у районному будинку культури народний депутат України Сергій Шахов, голова райдержадміністрації Олександр Іванов, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Сліпець, заступник голови районної ради Олександр Мороз взяли участь в урочистих заходах з нагоди Міжнародного жіночого дня.  

докладніше »07 березня 2017, 11:33
Земельні питання надважливі і потребують лобіювання
3 березня 2017 року за участі голови райдержадміністрації Олександра Іванова та начальника управління агропромислового розвитку Олександра Шкального пройшла зустріч народного депутата України Віталія Курила з аграріями Троїцького району.

докладніше »06 березня 2017, 11:09
Робочий візит народного депутата України Віталія Курила до Троїцького району
03 березня 2017 року народний депутат України Віталій Семенович Курило у Троїцькому районі провів робочу зустріч.

докладніше »01 березня 2017, 11:10
Відбулася щомісячна оперативна нарада у голови райдержадміністрації
28 лютого 2017 року голова райдержадміністрації Олександр Іванов провів  щомісячну оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та керівниками територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади соціально-культурної сфери району.  У робочому зібранні взяла участь головний редактор КП “Редакції газети “Сельская новь” Марина Животкова.

докладніше »01 березня 2017, 09:20
У райдержадміністрації відбулася нарада з актуального питання району
28 лютого 2017 року під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Іванова відбулася нарада з орендарями земельних ділянок державної форми власності і незапитаних земельних ділянок. У нараді брали участь заступник голови районної ради Олександр Мороз, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександр Шкальний, представники ЗМІ.

докладніше »28 лютого 2017, 14:22
Голова райдержадміністрації провів засідання комісії з питань розгляду звернень громадян
27 лютого 2017 року відбулося засідання комісії з питань розгляду звернень громадян Троїцької райдержадміністрації. 

докладніше »23 лютого 2017, 16:41
Керівництвом райдержадміністрації та районної ради проведено виїзний прийом громадян у Вівчарівській сільській раді
23 лютого 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Олег Сліпець, заступник голови районної ради Олександр Мороз  за участю заступника начальника управління-начальника відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталії Черкасової та начальника управління АПР райдержадміністрації  Олександра Шкального провели прийом громадян з особистих питань у Вівчарівській сільській раді.

докладніше »23 лютого 2017, 15:31
Троїцький район відвідав заступник голови облдержадміністрації Вадим Данієлян з робочою поїздкою
22 лютого 2017 року заступник голови облдержадміністрації Вадим Данієлян у ході робочого візиту відвідав Троїцький район, під час якого провів зустріч з головою райдержадміністрації Олександром Івановим, заступником голови районної ради Олександром Морозом, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, служб району, селищним головою Демидом Палагном, сільськими головами, депутатами районної ради, де обговорювалися питання щодо створення об’єднаної територіальної громади та розділ повноважень між органами влади та органами управління такої громади; реалізації проектів, що фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку; закриття малокомплектних шкіл та створення опорних шкіл.

докладніше »22 лютого 2017, 16:16
На координаційній нараді обговорені соціальні питання
22 лютого 2017 року голова райдержадміністрації Олександр Іванов провів координаційну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших органів виконавчої влади соціальної сфери, представником Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, у ході якої обговорили про роботу в підпорядкованих структурах за поточний місяць.

докладніше »22 лютого 2017, 13:33
На черговій дванадцятій сесії Троїцької районної ради розглянуті важливі Програми для Троїцької громади
21 лютого 2017 року під керівництвом голови районної ради Сергія Терещенка пройшла дванадцятої сесії Троїцької районної ради сьомого скликання, у роботі якої прийняв участь голова райдержадміністрації Олександр Іванов. 

докладніше »20 лютого 2017, 15:19
Знайомство троїцької громади з компонентом Українського жіночого фонду
17 лютого 2017 року відбулась зустріч активу смт Троїцьке та с. Малоолександрівка  з представницею Українського жіночого фонду Альоною Ганзій, яка презентувала компонент «Мобілізація громад задля розширення можливостей в Луганській та Донецькій областях» в рамках Проекту  ООН «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України» за підтримки Європейського Союзу.

докладніше »20 лютого 2017, 15:12
Урочисте відкриття відремонтованого спортивного залу Покровської ЗОШ I-III ступенів
17 лютого 2017 року відбулось урочисте відкриття відремонтованого спортивного залу Покровської ЗОШ I-III ступенів, реконструйованого за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток територій за підтримки народного депутата Віталія Курила.

докладніше »20 лютого 2017, 15:09
Проведений другий етап чемпіонату з волейболу
17 лютого 2017 року в м.Кремінна був проведений другий етап чемпіонату з волейболу серед юнаків 2000-2001 року народження. Команду Троїцького району представляли учні загальноосвітніх шкіл району. 

докладніше »17 лютого 2017, 08:32
Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації
16 лютого 2017 року у залі засідань районної ради голова Троїцької райдержадміністрації Олександр Іванов провів засідання колегії. У роботі взяли участь голова районної ради Сергій Терещенко, члени колегії, селищний та сільські голови, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, організацій, закладів, агроформувань району, представники районних громадських організацій та політичних партій, ЗМІ.

докладніше »17 лютого 2017, 08:28
У районі відбулась семінар - нарада з головами та секретарями селищної та сільських рад
16 лютого 2017 року у залі засідань районної ради провели семінар-нараду голова районної ради Сергій Терещенко, голова райдержадміністрації Олександр Іванов з селищним, сільськими головами та секретарями рад за участю начальників та спеціалістів структурних підрозділів районної державної адміністрації. Також у заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Олег Сліпець, заступник голови районної ради Олександр Мороз, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Авксентенко, представники ЗМІ.  

докладніше »16 лютого 2017, 15:19
Охорона праці – пріоритетний напрямок державної політики
15 лютого 2017 року районною державною адміністрацією організовано проведення навчання спеціалістами ТОВ «Луганський навчально-курсовий комбінат» з загальних питань охорони праці керівників та спеціалістів підприємств, закладів та організацій району, що використовують найману працю, згідно ст. 18 Закону України «Про охорону праці». 

докладніше »15 лютого 2017, 16:21
У районі пройшли заходи з нагоди 28-ї річниці виведення військ з Афганістану
15 лютого 2017 року в смт Троїцьке по вулиці Парковій біля пам'ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам відбулося покладання квітів, вінків з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану.

докладніше »14 лютого 2017, 14:52
Відбулась пряма телефонна лінія з першим заступником, в.о. голови райдержадміністрації
13 лютого 2017 року перший заступник, в.о. голови районної державної адміністрації Олег Володимирович Сліпець провів пряму телефонну лінію.

докладніше »13 лютого 2017, 09:29
Підведені підсумки роботи галузі тваринництва у січні 2017 року
За січень 2017 року сільськогосподарськими підприємствами району реалізовано худоби 86,7 тонни, що більше на 65,2 тонни до відповідного періоду минулого року.         За звітний період господарствами вироблено 248,4 тонни молока, що складає 102% до відповідного періоду минулого року.

докладніше »10 лютого 2017, 15:02
До 28- ої річниці виведення військ із Афганістану
10 лютого 2017 року перший заступник, в.о. голови райдержадміністрації Олег Сліпець провів нараду з питань соціальних проблем учасників бойових дій на території інших держав до 28- ої річниці виведення військ із Афганістану за участю заступника голови районної ради Олександра Мороза, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших органів виконавчої влади соціальної сфери, учасників бойових дій, активістів громадських ветеранських організацій, представників ЗМІ. 

докладніше »08 лютого 2017, 08:49
Підвищення рівня оплати праці у районі на контролі райдержадміністації
На виконання протоколу наради Віце-прем’єр-міністра України Розенка П.В. від 29 грудня 2016 року „Про підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року”, розпорядженням голови райдержадміністації від 16 січня 2017 року №15, при Троїцькій райдержадміністрації створено міжвідомчу робочу групу з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Архів по роках:

200920102011201220132014201520162017
Троїцька районна державна адміністрація
92100, Луганська область, смт. Троїцьке, пр. Перемоги, 60
Тел. (код 06456): 2-12-41. Факс: 2-15-51, 2-12-85
Веб-сайт: http://tr.loga.gov.ua
E-mail: trda@tr.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.tr.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Троїцька РДА