Сьогодні: субота, 21 вересня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Троїцька РДАДіяльність РДАПрес-центр
Новини

06 липня 2017, 13:58
Про СХІD-EXPO-2017
Повідомляємо Вам, шо 12-13 вересня 2017 року у м. Києві в приміщенні Торгово-промислової палати України (вул.Велика Житомирська, буд. 33)  проходитиме  CXID-EXPO-2017.  Організаторами заходу виступають Програма розвитку ООН (ПРООН), Луганська та Донецька обласні державні адміністрації. Торгово-промислова палата України та Агенції регіонального розвитку Луганської та Донецької областей. Захід направлений на посилення ділової активності малого та середнього бізнесу на Донбасі через презентацію широкому загалу можливостей місцевих виробників та їхньої продукції. Керівники та власники бізнесу з усієї країни зберуться в Києві, щоб розширити та зміцнити ділові зв'язки між Донбасом та іншими регіонами України. Подати заявку на участь у виставці можуть малі і середні бізнеси за посиланням: http://bit.ly/2sJM40b. Контактні особи з питань організації форуму: Володимир Іщенко (ПРООН) 066-766-95-85, volodymyr.ishchenko@undp.org. Борис Червонний (АРР) 050-733-06-20, arrlugreg-chervonneyy@ukr.net          Крім того, Агенція регіонального розвитку Луганської області додатково формує бізнес-каталог регіону. Для представлення бізнесу у каталозі,  необхідно надати інформацію,  яка містить  окрім описової частини українською мовою також окремимі файли (не вставлені в word) логотип (якщо є) і фотографії (обов'язково) своєї продукції або виробничих площ прийнятної якості. Вимоги до фото - від150 точок на дюйм (dpi) і вище. Кількість фотографій від кожного підприсмства – мінімум 5.30 червня 2017, 14:17
До уваги суб’єктів господарювання та споживачів
При реалізації продукції на замовлення, поза торгівельними або офісними приміщеннями та на відстані, частіше за все по інтернету, спостерігаються чисельні порушення суб’єктами господарювання прав споживачів.    

докладніше »27 квітня 2017, 11:16
Засідання оргкомітету з відзначення у районі Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
26 квітня 2017 року в залі засідань районної ради заступник голови райдержадміністрації Валерій Папуша провів засідання організаційного комітету з питань підготовки та належного відзначення у районі Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

докладніше »26 квітня 2017, 16:17
У районі відбулись заходи з нагоди 31-х роковин Чорнобильської катастрофи
26 квітня 2017 року в смт Троїцьке по вул. Парковій відбулось покладання квітів до пам’ятного знаку учасникам ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС в 1986 -1990 роках з нагоди 31-ї роковини Чорнобильської катастрофи.

докладніше »26 квітня 2017, 09:01
Відбулось засідання комісії з надання адресної грошової допомоги малозабезпеченим громадянам
25 квітня 2017 року в райдержадміністрації відбулось засідання комісії з надання адресної грошової допомоги малозабезпеченим громадянам. 

докладніше »25 квітня 2017, 16:19
Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації
  25 квітня 2017 року голова Троїцької райдержадміністрації Олександр Іванов провів засідання колегії. У роботі взяли участь заступник голови районної ради Олександр Мороз, члени колегії, сільські голови, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації,  сільгосппідприємств району, представники районних громадських організацій та політичних партій, ЗМІ.

докладніше »25 квітня 2017, 16:15
На тринадцятій сесії Троїцької районної ради сьомого скликання
25 квітня 2017 року під керівництвом голови районної ради Сергія Терещенка розпочала роботу чергова тринадцята сесія Троїцької районної ради сьомого скликання, у роботі якої прийняв участь голова райдержадміністрації Олександр Іванов. 

докладніше »25 квітня 2017, 08:05
Пілотний проект “Шлюб за добу” у Станиці Луганській
Відтепер укласти шлюб протягом доби можна у Станиці Луганській

докладніше »24 квітня 2017, 16:03
Міжнародний день пам’яті Чорнобиля
31 рік тому, 26 квітня 1986 року, вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців. Аварія на ЧАЕС увійшла в історію як найбільша техногенна катастрофа, що привела до негативних екологічних, медичних, соціально-економічних наслідків.

докладніше »21 квітня 2017, 14:48
У районі проведено семінар-нараду з питань соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
21 квітня 2017 року у кабінеті першого заступника голови райдержадміністрації працівники служби у справах дітей провели семінар — нараду з селищним та сільськими головами з питань забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа та пропозицій щодо розроблення районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, за участю директора РЦСССДМ Світлани Охрицької. 

докладніше »20 квітня 2017, 14:55
До уваги суб’єктів господарювання
Оголошена виставка Експо - 2017 «Енергія майбутнього», яка відбудеться у м. Астана, Республіка Казахстан в період з 10 червня по 10 вересня 2017 року З інформацією щодо «Експо-2017» можна ознайомитися за посиланням:   https://tickets.expo2017astana.com/pages/about З інформацією щодо участі у «Експо-2017» можна ознайомитися за посиланням: http://expo2017ukraine.com.ua/uk/p/pidpryyemstvam-ta-organizaciyam      14 квітня 2017, 14:36
Пасха Христова — Великдень
Від  імені райдержадміністрації та районної ради прийміть найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту з нагоди великого свята Воскресіння Христового!

докладніше »13 квітня 2017, 15:41
У районі проводиться робота щодо захисту прав дітей
У районі проводиться робота щодо захисту прав дітей          13 квітня 2017 року Наталія Мороз, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, головний спеціаліст служби у справах дітей   райдержадміністрації, головний спеціаліст сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей райдержадміністрації, спільно з інспектором ЮП Троїцького ВП ГУНП у Луганській області, провели спільний профілактичний рейд-перевірку до сімей, діти яких опинились у складних життєвих обставинах.          У ході проведеного рейду було здійснено відвідування 3 сімей, діти яких перебувають на обліку у службі у справах дітей райдержадміністрації про, що складено акти обстеження житлово-побутових умов проживання. Із батьками проведена профілактична робота щодо створення належних умов для проживання та виховання дітей та попереджено батьків про відповідальність щодо ухилення від виконання своїх батьківських обов’язків.    13 квітня 2017, 15:31
У школах району проведені лекції на правову тематику
13 квітня 2017 року працівники служби у справах дітей Троїцької райдержадміністрації у Демино — Олександрівській та Лантратівській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів для учнів 9-11 класів провели лекції щодо профілактики правопорушень серед неповнолітніх на тему «Молодіжна злочинність: характер, особливості, шляхи запобігання».

докладніше »12 квітня 2017, 16:05
Відбувся Форум місцевого розвитку
У Троїцькому районі 12 квітня 2017 року  відбувся Форум місцевого розвитку за підтримки Програми розвитку ООН.

докладніше »11 квітня 2017, 16:55
Благодійна акція «Милосердя» продовжується
З 7 квітня 2017 року у Троїцькому районі розпочалась щорічна благодійна акція «Милосердя», спрямована на покращення соціальної підтримки пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян,  вшанування ветеранів війни та праці, з нагоди 31-ї роковини Чорнобильської трагедії, Дня пам’яті та примирення, 72-ї річниці Перемоги над нацизмом та завершення Другої світової війни.

докладніше »07 квітня 2017, 14:30
У Троїцькому районі розпочалася реалізація соціального проекту «Луганщина у нас одна»
На реалізацію соціального проекту «Луганщина у нас одна», ініційованого головою обласної державної адміністрації – керівником обласної військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом 07 квітня 2017 року в залі засідань районної ради заступник керівника апарату - начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Алла Гуртяк провела  нараду за участю  працівників райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації щодо участі державних службовців у реалізації проекту шляхом підписки на сторінку проекту «Луганщина у нас одна». Присутні в залі підтримали ініціативу голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації.  31 березня 2017, 14:50
Децентралізація у Троїцькому районі триває: Троїцька об’єднана територіальна громада готується до перших виборів
31 березня 2017 року у залі засідань районної ради голова райдержадміністрації Олександр Іванов та голова районної ради Сергій Терещенко провели семінар-нараду щодо організації перших виборів депутатів та селищного голови Троїцької об’єднаної територіальної громади за  участю районної робочої групи зі сприяння організації перших виборів депутатів та селищного голови Троїцької об’єднаної територіальної громади, голови Троїцької селищної виборчої комісії, представників ЗМІ.

докладніше »30 березня 2017, 15:35
Посади дерево миру
Всеукраїнська екологічна акція «Посади дерево миру».

докладніше »27 березня 2017, 16:04
Проведено перше засідання районної робочої групи зі сприяння організації перших виборів депутатів та селищного голови Троїцької об’єднаної територіальної громади
27 березня у кабінеті голови райдержадміністрації під керівництвом співголів - Олександра Іванова та Сергія Терещенка проведено засідання новоствореної районної робочої групи зі сприяння організації перших місцевих виборів депутатів і голови Троїцької об'єднаної територіальної громади, які відбудуться 30 квітня 2017 року.  За попередніми даними у виборах мають право взяти участь 11,2 тис. осіб на 23 виборчих дільницях.

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Архів по роках:

200920102011201220132014201520162017
Троїцька районна державна адміністрація
92100, Луганська область, смт. Троїцьке, пр. Перемоги, 60
Тел. (код 06456): 2-12-41. Факс: 2-15-51, 2-12-85
Веб-сайт: http://tr.loga.gov.ua
E-mail: trda@tr.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.tr.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Троїцька РДА