Сьогодні: середа, 29 березня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Троїцька РДАДіяльність РДАПрес-центр
Виступи керівництва

23 березня 2017, 10:17
Шановні працівники та ветерани Служби безпеки України!
Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня Служби безпеки України. Завдяки Вашій відповідальній праці забезпечується захист державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності, економічного, науково-технічного, оборонного потенціалу України. Ви, працівники Служби безпеки, викриваєте та попереджаєте злочини проти життя, честі та гідності людей, боретесь з корупцією та організованою злочинністю. Високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою Ви заслужили визнання і повагу. Бажаємо працівникам та ветеранам Служби здоров’я, родинного щастя, миру, благополуччя, людської шани, наснаги та нових професійних успіхів.

докладніше »22 березня 2017, 08:37
Шановні метеорологи!
Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради вітаємо Вас із професійним святом. Ефективність ведення господарської діяльності у різних галузях великою мірою залежить саме від своєчасного надання об'єктивної гідрометеорологічної інформації, достовірності прогнозів. Ваша робота допомагає відвернути загрозу життю людей та запобігти матеріальним збиткам від небезпечних природних явищ. Дякуємо Вам за високий професіоналізм та сумлінну працю. Бажаємо Вам та Вашим родинам здоров’я, щастя, миру та благополуччя.

докладніше »17 березня 2017, 13:48
Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!
Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради прийміть найщиріші вітання із професійним святом. Ваша щоденна праця дуже важлива, адже вона покликана задовольняти повсякденні, життєво-необхідні потреби мешканців, безпосередньо впливає на умови життя та настрій громадян й стосується кожного. Ви дбаєте про тепло і світло в оселях, охайність і чистоту вулиць, населених пунктів, стабільне функціонування об’єктів інфраструктури, забезпечуєте соціальну стабільність. У галузі трудяться знаючі і люблячі свою справу фахівці, які бачать основне завдання в тому, щоб зробити сервіс надійним, якісним. Дякуємо Вам, трудівники галузі, за самовіддану, відповідальну та щоденну напружену працю, культуру обслуговування. Бажаємо Вам і Вашим родинам доброго здоров’я, щастя, миру, стабільності, душевного тепла та вагомих професійних здобутків.

докладніше »17 березня 2017, 13:46
Шановні працівники податкової та митної справи України!
Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради вітаємо Вас з нагоди професійного свята! Важко недооцінити роль податкової та митної служб. Фаховим виконанням службових обов’язків Ви стоїте на захисті фінансових та економічних інтересів держави. Ви сприяєте зміцненню фінансової дисципліни, наведенню порядку в розрахунках і платежах, наповненні бюджету. Прийміть слова вдячності за наполегливість та високу професійність. Бажаємо Вам мiцнoгo здoрoв'я, натхнення, нових успіхів у повсякденній праці, миру, злагoди, дoбрoбуту, благополуччя, сімейного затишку, оптимізму, впевненості у завтрашньому дні.

докладніше »10 березня 2017, 11:29
Шановні землевпорядники!
Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради вітаємо Вас з профeсiйним святом – Днeм зeмлeвпорядникa! Розвиток суспільства за всіх часів був пов’язаний з землею, яка і тепер залишається основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства. Головною метою землеустрою є забезпечення охорони земельних ресурсів, створення сприятливого екологічного середовища. Професія землевпорядника завжди користувалася повагою. Дякуємо Вам за професіоналізм і відповідальність. Бажаємо Вам здоров’я, успіхів, невичерпної енергії, миру, злагоди і добробуту! Нехай у Вашому житті буде більше приємних хвилин, а тимчасові незгоди і негаразди залишаються осторонь.

докладніше »10 березня 2017, 11:29
Шановні землевпорядники!
Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради вітаємо Вас з профeсiйним святом – Днeм зeмлeвпорядникa! Розвиток суспільства за всіх часів був пов’язаний з землею, яка і тепер залишається основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства. Головною метою землеустрою є забезпечення охорони земельних ресурсів, створення сприятливого екологічного середовища. Професія землевпорядника завжди користувалася повагою. Дякуємо Вам за професіоналізм і відповідальність. Бажаємо Вам здоров’я, успіхів, невичерпної енергії, миру, злагоди і добробуту! Нехай у Вашому житті буде більше приємних хвилин, а тимчасові незгоди і негаразди залишаються осторонь.

докладніше »01 березня 2017, 11:07
Міжнародний жіночий день
Дорогі жінки!          Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради вітаємо Вас  з нагоди чудового весняного свята – Міжнародного жіночого дня   8 Березня!

докладніше »21 лютого 2017, 11:11
Шановні троїчани!
Від імені Троїцької райдержадміністрації і районної ради вітаємо Вас з Міжнародним днем рідної мови. Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу, найвагоміше надбання кожної окремої людини і суспільства в цілому. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато того, чим може гордитися наш народ. Нехай успіх та достаток супроводжують усі наші починання. Щастя Вам, добра, нових звершень!

докладніше »20 лютого 2017, 08:36
Шановні мешканці району!
Від імені Троїцької райдержадміністрації і районної ради вітаємо Вас з Масляною. За одвічною традицією цього дня ми проводжаємо зиму і зустрічаємо весну: радіємо теплу сонця, першим струмкам і паросткам. Це радісне свято пов’язане з народними гуляннями, іграми, жартами. Кулінарний символ Масляної – гарячі й рум’яні млинці з різними смачними наповненнями. Нехай прийдешня весна і увесь рік будуть щасливими і вдалими. Доброго здоров’я і всіляких гараздів!

докладніше »20 лютого 2017, 08:34
Шановні троїчани!
Відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні» 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, які захищали ідеали демократії, відстоювали права і свободи людини. Вшануємо разом пам'ять про загиблих за свободу і незалежність України! Вічна пам'ять нашим Героям!

докладніше »13 лютого 2017, 08:21
Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!
Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради вітаємо Вас з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28-ю річницею виведення військ з Афганістану. День 15 лютого - це не тільки данина пам'яті всіх загиблих, але і вираз глибокої вдячності та подяка всім тим, хто повернувся додому. Виконуючи військовий обов'язок, Ви залишалися вірними присязі і вирішували бойові завдання у найскладніших умовах. Це була справжня школа мужності. Дякуємо Вам за ваш ратний подвиг, пам'ять про якого назавжди залишиться в наших серцях. Ми схиляємо голови перед тими синами і дочками України, хто віддав своє життя, виконуючи солдатський обов’язок в Афганістані. Бажаємо Вам, вашим рідним здоров'я, миру, щастя, добра, успіхів та благополуччя! Нехай Ваш життєвий шлях буде довгим і щасливим!

докладніше »27 січня 2017, 08:49
Шановні троїчани!
29 січня — День пам’яті героїв Крут, день пам’яті про подвиг українських студентів, полеглих у боротьбі за вільну Україну. Українські юнаки загинули і власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію визвольних змагань нашого народу. Не можна викреслити з пам’яті людської той великий та безсмертний подвиг юнаків, які захищали українську державність, поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя. Схилимо в цей день наші голови в глибокій пошані перед їх світлою пам’яттю. Вони завжди залишаться Героями та взірцем палкої любові до Батьківщини.

докладніше »24 січня 2017, 05:28
Шановні митники району!
Від імені Троїцької райдержадміністрації і районної ради прийміть вітання з нагоди Міжнародного дня митника! Ваша щоденна робота вимагає відповідальності, порядності і об'єктивності, високої освіченості і професійної підготовки. На Вас покладена надзвичайно важлива місія – захищати економічні інтереси Держави і суспільства, забезпечувати зміцнення національної економіки, захищати вітчизняного товаровиробника. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, миру, добробуту, витримки, плідної праці й нових професійних звершень.

докладніше »17 січня 2017, 08:29
Шановні троїчани!
Від імені Троїцької райдержадміністрації та районної ради вітаємо Вас з Днем Соборності України. Протягом багатьох віків своєї історії український народ був сповнений прагнення жити у єдиній вільній державі, адже соборність і свобода – одні з найбільших його цінностей. Це свято нагадує нам, що Український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про добробут народу. Тож, нехай відчуття єдності допомагає нам жити і працювати. Бажаємо Вам здоров’я, щастя, миру, злагоди, натхнення та нових успіхів у повсякденній праці.

докладніше »16 січня 2017, 08:55
Шановні мешканці Троїцького району!
Від імені Троїцької райдержадміністрації та районної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення 74-ї річниці з початку визволення селища Троїцьке від фашистських загарбників. У цей день ми низькo вклoняємoся i вислoвлюємo слoва глибoкoї вдячнoстi всiм ветеранам, учасникам Другoї свiтoвoї вiйни, сoлдатським вдoвам, дiтям вiйни, якi дoпoмагали пiднiмати Україну з руїн. Наш святий oбoв’язoк – зберегти пам’ять прo кoжнoгo, хтo бoрoвся з вoрoгoм на фрoнтi чи в тилу, загинув на oкупoванiй теритoрiї, у табoрах смертi, чиє життя oбiрвалoся на шляху дo Великoї Перемoги. Щирo бажаємo Вам та Вашим родинам миру i злагoди, мiцнoгo здoрoв'я, дoвгих рoкiв життя, дoбрoбуту й благoпoлуччя.

докладніше »29 грудня 2016, 08:53
Дорогі троїчани!
Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!  Ці зимові свята завжди несуть світлі, чисті почуття - очікування дива, мрії про прекрасне, сподівання на те, що здійсняться всі наші заповітні бажання й задуми.                 Сьогодні у кожному домі засяють вогники новорічної ялинки і ми згадаємо рік, що минає. Він був складний для українського суспільства, сповнений важких випробувань й важливих рішень. Проте, незважаючи на всі виклики сьогодення в нашій державі зберігається стабільність й віра в те, що незмінні духовні цінності нашого народу.     Сподіваємось, що новий рік буде благодатним для України й для кожного з нас, принесе благополуччя й впевненість у завтрашньому дні.  Від усього серця бажаємо всім щедрого й успішного року, невичерпаного життєвого оптимізму та здійснення усіх задумів і сподівань.  Нехай свята Нового року та Різдва Христового принесуть радість і спокій до Вашої оселі, додадуть здоров’я й наснаги Вам і Вашим рідним, стануть початком нових здобутків і успіхів.   

докладніше »23 грудня 2016, 12:06
Шановні працівники архівних установ!
Від імені Троїцької райдержадміністрації і районної ради щиро вітаємо Вас із професійним святом - Днем працівників архівних установ! Це свято є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто відкриває нам нові та забуті сторінки тисячолітньої писемної історії українського народу. Сьогодні Ви допомагаєте відновити правду, згадати забуті імена, неупереджено оцінити важливі події, що відбувалися у минулому. Переконані, що Ваш професіоналізм і висока відповідальність будуть і надалі запорукою зміцнення духовного зв'язку минулих та прийдешніх поколінь, сприятимуть дбайливому збереженню безцінної національної спадщини. Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя і благополуччя, творчої наснаги та нових вагомих здобутків.

докладніше »19 грудня 2016, 08:59
Шановні адвокати!
Від імені Троїцької райдержадміністрації і районної ради вітаємо Вас з Днем адвокатури України! Почесна й нелегка місія з відстоювання справедливості вимагає від адвоката високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей – честі, гідності, відданості справі й наполегливості.      То ж нехай людська повага й довіра стануть гідним орієнтиром у Вашій повсякденній роботі!     Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог!

докладніше »19 грудня 2016, 08:07
Шановні працівники енергетичної галузі !
Від імені Троїцької райдержадміністрації і районної ради вітаємо Вас з професійним святом – Днем енергетика! Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від неї залежить світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку та соціальної сфери. Від Вашого професіоналізму та сумління залежить стабільне життя та якість побуту наших громадян. Адже щоденною працею Ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно. Бажаємо Вам здоров’я, творчих здобутків. Нехай мудрість та наснага енергетиків і в подальшому примножує могутність нашої незалежної держави. Зичимо великого людського щастя, добра і достатку Вам і Вашим родинам!

докладніше »19 грудня 2016, 08:01
Шановні троїчани!
Від імені Троїцької райдержадміністрації і районної ради вітаємо Вас з Днем Святого Миколая. Це свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей. Чудесну традицію передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям. Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і, звичайно ж, такого цінного миру! Нехай здійсняться всі Ваші мрії і бажання. Достатку, затишку й душевного родинного тепла. Святий Миколай хай освятить Вас і благословить на добрі справи.       Нехай чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю серця всіх українських діточок.

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6

Архів по роках:

201520162017
Троїцька районна державна адміністрація
92100, Луганська область, смт. Троїцьке, пр. Перемоги, 60
Тел. (код 06456): 2-12-41. Факс: 2-15-51, 2-12-85
Веб-сайт: http://tr.loga.gov.ua
E-mail: trda@tr.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.tr.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Троїцька РДА